Wymiana układu grafiki GPU

Wymiana układu grafiki GPU

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

Serwis Macbook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana układu Grafiki GPU

Za grafikę w naszym MacBooku jest odpowiedzialny układ GPU. Gdy się on uszkodzi, zdecydowanie trudniej będzie nam korzystać z urządzenia, co obecnie dla wszystkich jest bardzo dużym problemem i warto jak najszybciej się go pozbyć. Możecie to zrobić w naszym salonie – Serwis iPhone z wielką radością zaprasza was do siebie!

Uszkodzenie układu grafiki GPU – objawy

W przypadku każdej awarii urządzenie będzie dawać nam sygnały, które świadczą o tym, że konkretna rzecz się uszkodziła. Tak samo jest w przypadku uszkodzenia układu GPU. Nie możemy ich lekceważyć. Najlepiej od razu zanieść urządzenie do salonu. Jednak, aby to zrobić, musimy wiedzieć, że to właśnie układ grafiki się zepsuł. Jakie są objawy tej awarii?

  • Na ekranie urządzenia nie pokazuje się obraz,
  • Urządzenie się nadmiernie nagrzewa,
  • Nie można korzystać z programów graficznych,
  • Podczas ładowania systemu MacBook się zawiesza,
  • Nie da się włączyć MacBooka,
  • Nie możemy zwiększyć rozdzielczości ekranu,
  • Obraz jest zniekształcony, pojawiają się różne kropki lub kolorowe kreski.

Jeśli właśnie te objawy zaobserwowałeś na swoim urządzeniu, oznacza to, że układ grafiki się uszkodził i należy oddać MacBooka do dobrego serwisu, jakim jest Serwis iPhone. U nas specjaliści szybko pozbędą się waszego problemu.

Powody uszkodzenia układu GPU

Jest wiele sytuacji, które mogą spowodować uszkodzenie układu grafiki GPU w naszym MacBooku. Niektóre zależą od naszego nieostrożnego użytkowania, a inne od błędów fabrycznych naszego urządzenia. Zajmijmy się najpierw tymi pierwszymi. Najczęściej układ GPU uszkadza się po zalaniu MacBooka. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja na usterkę i oddanie urządzenia do profesjonalnego serwisu. Jeśli właśnie tak zachowamy się po zalaniu laptopa, to możemy mieć pewność, że specjaliści uratują nasze urządzenie.

Czasami również upadek MacBooka może spowodować uszkodzenie układu GPU. W ten sposób bardzo łatwo może dojść do różnych pęknięć w urządzeniu, których nie zauważmy, ale spowodują dużą awarię naszego laptopa np.: problem z układem grafiki.

Jak wspomnieliśmy, czasami wady fabryczne urządzenia albo jego wiek, może spowodować, że układ grafiki nie działa tak sprawnie jak kiedyś. Jednak bez znaczenia, z jakiego powodu wasze urządzenie nie działa poprawnie, w naszym salonie z wielką przyjemnością pozbędziemy się tego problemu.

Naprawa układu grafiki GPU w naszym salonie!

W naszym serwisie wykonujemy wiele napraw i jedną z nich jest właśnie naprawa układu grafiki GPU w MacBookach. Z wielką przyjemnością pomożemy wam się pozbyć tej usterki. Na samym początku nasi specjaliści postawią diagnozę. Dzięki temu dowiedzą się, co naprawdę się uszkodziło i w jaki sposób to naprawić. Warto dodać, że wykonujemy to całkowicie za darmo. Do postawienia diagnozy będą przydatne również wasze uwagi co do działania sprzętu. Jeśli już wiemy, co się zepsuło. Przechodzimy do naprawy, którą wykonujemy bardzo precyzyjnie i profesjonalnie. Nie zapominamy o szczegółach, dzięki czemu urządzenie trafi do was całkowicie sprawne i tak będzie też działać przez kolejne lata.

Serwis iPhone bardzo szybko odda wam sprawne urządzenie. Nie chcemy przetrzymywać waszych MacBooków, więc bardzo szybko je naprawiamy. Dodatkowo oferujemy wam również bardzo atrakcyjne ceny, które z pewnością was zadowolą i nie będą dużym obciążeniem finansowym. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszych usług, to z wielką przyjemnością na nie odpowiemy.

Serwis iPhone zaprasza!

Cennik wymiany GPU Macbook

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020