Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Czyszczenie i konserwacja MacBook

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

Serwis Macbook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Czyszczenie i konserwacja MacBooka

Nie wiele osób wie, jak ważne jest regularne oddawanie MacBooka na czyszczenie do serwisu. Tak samo istotna jest konserwacja sprzętu. Jeśli jesteście zainteresowani tymi usługami, to musicie odwiedzić nasz salon – Serwis iPhone. Z wielką radością wykonamy dla was te usługi, po których wasze urządzenie będzie działać doskonale.

Jak samemu oczyszczać MacBooka?

Temat samodzielnego oczyszczania MacBooka jest bardzo ciekawy, ponieważ wiele osób zna różne sposoby, aby to zrobić. Niestety nie wszystkie są dobre, wiele z nich może zaszkodzić naszemu sprzętowi. Więc jak poprawnie dbać o czystość naszego MacBooka? Przede wszystkim należy zrezygnować ze spożywania posiłków w jego przestrzeni. Dzięki temu okruszki z jedzenia nie dostaną się do jego wnętrza. Należy również korzystać z urządzenia na czystej powierzchni. Dbajmy o to, aby biurko nie posiadało na sobie kurzu. Samodzielnie możemy przecierać pokrywę MacBooka lekko zwilżoną szmatką. Jednak warto dodać, że czyszczenie laptopa, które wykonamy w domu, ma się ograniczać tylko do oczyszczanie zewnętrznego. To wewnętrzne należy zostawić specjalistom. Czyli nie wkładajmy żadnych wykałaczek i innych tego typu rzeczy do wejść w naszym laptopie. W ten sposób łatwo można uszkodzić urządzenie. Jeśli sami będziemy dbać o czystość naszego urządzenia, możemy mieć pewność, że unikniemy wielu awarii np.: uszkodzenia płyty głównej, a nasz laptop będzie zdecydowanie dłużej działać.

Jak często należy oczyszczać i konserwować MacBooka w serwisie?

Wiele osób nie wie, że należy oczyszczać i konserwować swój sprzęt regularnie. Te dwie czynności sprawią, że nasze urządzanie będzie działać zdecydowanie lepiej np.: nie będzie się zacinać. Usługi przedłużą również żywotność naszego sprzętu, dlatego warto z nich korzystać. Jak często należy to robić? Przyjmuje się, że raz w roku należy oddać MacBooka do serwisu, aby profesjonaliści pozbyli się z niego brudu. Oczywiście jeśli wcześniej zauważymy różne problemy, to warto się zastanowić nad tą usługą. Na oczyszczanie urządzenia powinniśmy się udać po jego zalaniu. W ten sposób cała woda z laptopa zniknie, a my będziemy mieć pewność, że urządzenie po jakimś czasie się nie uszkodzi.

Jakie zalety daje czyszczenie i konserwacja MacBooka?

Nie każdy o tym wie, ale te usługi mogą znacznie poprawić działanie naszego sprzętu. Przede wszystkim, jak już o tym wspomnieliśmy, w ten sposób przedłużymy żywotność naszego laptopa. Czyli będzie on w lepszej kondycji i zdecydowanie dłużej będziecie mogli się nim cieszyć. Po drugie ta usługa sprawi, że MacBook będzie działał szybciej, płynniej, nie będzie się zacinał i sprawi, że nie będą występować awarie spowodowane brudem w naszym urządzeniu, a one zdarzają się bardzo często. Wykonanie tych usług sprawi, że podniesie się wartość rynkowa naszego sprzętu i będziemy mogli go drożej sprzedać. Właśnie dlatego warto zdecydować się na czyszczenie MacBooka w naszym serwisie. Zapraszamy!

Naprawa i konserwacja MacBooka w Serwisie iPhone

W naszym salonie wykonujemy dla was obie te czynności, czyli czyszczenie i konserwacje. Te dwie usługi wykonujemy błyskawicznie, ale i profesjonalnie, aby pozbyć się wszystkich zabrudzeń z wnętrza laptopa i odpowiednio przedłużyć jego żywotność. Nie zapominamy o żadnych szczegółach, bo chcemy, aby wasze urządzenie działało doskonale.

Do czyszczenia MacBooka używamy profesjonalnego sprzętu. Czyli najlepszych produktów na rynku, które sami wcześniej wypróbowaliśmy. Są one całkowicie bezpieczne dla waszego sprzętu, więc nie musicie się obawiać, że coś się uszkodzi. Całkowicie pozbędziemy się kurzu i wszelkich zabrudzeń z waszego sprzętu. Konserwacja MacBooka tak samo wykonywana jest za pomocą najlepszych produktów, które poprawią kondycję waszego urządzenia i sprawią, że będziecie mogli się z niego cieszyć przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy was do naszego salonu. Z radością wykonamy dla was naprawę i konserwację MacBooka.

Cennik czyszczenia i konserwacji

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020