Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa podświetlenia Matrycy MacBook

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

Naprawa podświetlenia Matrycy MacBook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa podświetlenia matrycy w MacBooku

Jedną z usterek, które mogą wystąpić na naszym urządzeniu jest uszkodzenie podświetlenia matrycy. Ta awaria może spowodować, że nie będziemy mogli korzystać z laptopa, co obecnie oznacza, że nie będziemy mieli możliwości wykonywać obowiązków z pracy lub szkoły. Dlatego w naszym salonie naprawimy podświetlenie matrycy w waszym MacBooku błyskawicznie. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naszych usług!

Uszkodzenie podświetlenia matrycy – przyczyny

Podświetlenie matrycy może się uszkodzić z wielu powodów. Niektóre są związane z naszym nieostrożnym korzystaniem ze sprzętu, a inne z jego wad fabrycznych. Zacznijmy od tych pierwszych. Najpopularniejszym wydarzeniem, które powoduje tę usterkę, jest zalanie MacBooka. Woda może wyrządzić w naszym sprzęcie wiele szkód i oto jedna z nich. Z tego powodu należy unikać kontaktów sprzętu z napojami i wanną. Jeśli szybko zareagujemy, może zdarzyć się tak, że MacBook bardzo się nie uszkodzi.

Kolejną sytuacją jest upadek urządzenia. Podczas niego matryca może pęknąć albo po prostu się uszkodzić. Gołym okiem tego nie zauważymy, dlatego tak ważna jest szyba wizyta w salonie, aby profesjonaliści pozbyli się naszego problemu. Warto również dbać o to, gdzie zostawiamy laptopa. Gdy ktoś na niego usiądzie, również może dojść do zepsucia się matrycy w naszym sprzęcie. Kolejną sytuacją jest zamknięcie jego pokrywy, gdy na klawiaturze leży jakiś przedmiot.

Uszkodzenie tej części naszego laptopa może być również spowodowane przez wady fabryczne albo starzenie się urządzenia. Bez znaczenia, w jaki sposób doszło do awarii, Serwis iPhone z wielką radością wam pomoże.

Objawy uszkodzenia podświetlenia matrycy w MacBooku

Gdy matryca w naszym MacBooku się uszkodzi, sprzęt będzie wysyłał nam o tym sygnały. Nie można ich lekceważyć. Należy jak najszybciej udać się do serwisu, w którym profesjonaliści rozpoznają usterkę i się jej błyskawicznie pozbędą. Kiedy więc trzeba odwiedzić salon? Gdy zaobserwujecie następujące objawy:

  • Obraz jest w bardzo niskiej jakości,
  • Po uruchomieniu komputera pokazuje się biały lub czarny ekran,
  • Matryca się nie podświetla,
  • Nie można uruchomić wyświetlacza urządzenia,
  • Pojawiają się kolorowe pasy lub plamy na ekranie,
  • Obraz na naszym ekranie zanika,
  • Wyświetlacz nie działa prawidłowo.

W salonie profesjonaliści szybko naprawią nasz sprzęt. W domu możemy jednak samodzielnie sprawdzić, czy na pewno matryca się uszkodziła. Jak to zrobić. Wystarczy wziąć latarkę i poświecić na ekran naszego urządzenia. Jeśli podświetlenie matrycy rzeczywiście się uszkodziło, powinniśmy zobaczyć na naszym laptopie zarys obrazu. Jeśli nie będzie on widoczny z pewnością inna część naszego sprzętu się uszkodziła i również powinniśmy udać się do profesjonalnego serwisu.

Naprawa podświetlenia matrycy w Serwisie iPhone

W naszym salonie pozbędziemy się waszego problemu i bardzo szybko naprawimy podświetlenie waszej matrycy. Każdą usługę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Tak jak wspomnieliśmy, tę usterkę można pomylić z innym uszkodzeniem, dlatego musimy dowiedzieć si,ę co jest powodem awarii, aby następnie dobrać odpowiedni sposób naprawy. Gdy już będziemy wiedzieć, gdzie tkwi problem, przejdziemy do pracy nad jego rozwiązaniem. Zrobimy to bardzo precyzyjnie i dokładnie. Tak, że całkowicie niewidoczny będzie fakt, że urządzenie kiedyś było uszkodzone. Nasi specjaliści doskonale znają się na swojej pracy, więc zadbają, aby wasz MacBook działał doskonale.

Wszystkie usługi wykonujemy błyskawicznie, nie chcemy, abyście długo musieli czekać na swój sprzęt. Wiemy, że dla wielu z was może być to problem, dlatego swojego sprawnego MacBooka będziecie mogli od nas odebrać po dwóch dniach. Dodatkowo oferujemy wam również gwarancję, jednak jesteśmy pewni, że nie będzie ona potrzebna. Warto jeszcze dodać, że usługi wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, które z pewnością nie będą dla was obciążeniem finansowym.

Serdecznie zapraszamy was na naprawę podświetlenia matrycy do Serwisu iPhone.

Cennik wymiany podświetlenia matrycy Macbook

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020