Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa płyty głównej

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

Serwis Macbook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa płyty głównej w MacBooku

Najpoważniejszą usterką dla naszego urządzenia jest uszkodzenie się płyty głównej. Jest to serce naszego sprzętu i odpowiada za całe działanie naszego laptopa. W momencie, gdy się ona zepsuje, musimy jak najszybciej oddać MacBooka do profesjonalnego serwisu, który pozbędzie się naszej awarii. Możecie to zrobić w Serwisie iPhone, w którym profesjonaliści błyskawicznie poradzą sobie z waszą usterką.

Objawy uszkodzenia płyty głównej w naszym MacBooku

Za każdym razem, gdy coś w naszym laptopie się uszkodzi, urządzenie będzie nam wysyłać o tym sygnały. Tak samo jest w przypadku uszkodzenia płyty głównej. Warto więc obserwować objawy, a przede wszystkim ich nie lekceważyć i od razu oddać urządzenie do serwisu. Dzięki temu laptop będzie działać bez problemów, a inne części urządzenia się nie uszkodzą. Objawów uszkodzenia płyty głównej jest naprawdę wiele i oto one:

 • Ekran urządzenia nie chce się włączyć,
 • Barwy na ekranie są zmienione,
 • Porty nie działają,
 • Urządzenie wydaje nietypowe dźwięki,
 • Na ekranie pojawiają się kolorowe paski lub kwadraty,
 • Kontroli zawieszają się i gasną,
 • MacBook się zawiesza,
 • W urządzeniu nie działają porty,
 • Porty HDMI, USB oraz Enthernet nie działają prawidłowo,
 • Obraz ma bardzo niską jakość,
 • Bateria nie chce się ładować,
 • Matryca w urządzeniu się włącza, ale obraz już nie,
 • MacBook resetuje się po ponownym włączeniu.

Jeśli właśnie to objawy zaobserwowaliście na waszym urządzeniu, oznacza to, że uszkodziła się płyta główna. Samodzielnie nie jesteśmy w stanie jej naprawić, więc urządzenie należy oddać do serwisu, w którym profesjonaliści zajmą się waszym problemem. Tak właśnie jest w Serwisie iPhone.

Powody uszkodzenia płyty głównej w MacBooku

Płyta główna może się uszkodzić z wielu powodów. Najczęściej występującym jest zalanie urządzenia. W tej sytuacji ważne jest błyskawiczne działanie. Dzięki temu będziemy mogli uratować naszego laptopa. Dlatego trzeba jak najszybciej wyłączyć laptopa i odłączyć go od zasilania, a później postawić do góry nogami, aby klawiatura była naprzeciwko stołu. W ten sposób możemy zapobiec dostaniu się cieczy do płyty głównej. Jednak czasami nawet takie działania mogą nie wystarczyć, aby uratować naszego MacBooka. Wtedy musicie odwiedzić nasz Serwis iPhone.

Nie wiele osób wie, ale płyta główna może się uszkodzić, gdy nasze urządzenie jest w środku zabrudzone. Kurz dostaje się tam codziennie, jednak warto dbać o to, aby było go jak najmniej. Dlatego zwracajmy uwagę, gdzie odstawiamy laptopa i nie spożywajmy przy nim posiłku. Warto również raz w roku udać się do serwisu, w którym profesjonaliści wykonają czyszczenie urządzenia. To zdecydowanie przedłuży żywotność naszego urządzenia i sprawi, że płyta główna się nie uszkodzi.

Upadek laptopa również może spowodować awarię płyty głównej. Podczas niego może dojść do różnych pęknięć, które uszkodzą tę część. Czasami dochodzi do awarii z powodu wad fabrycznych MacBooka albo jego starości. Bez znaczenia co spowodowało uszkodzenie płyty głównej, Serwis iPhone naprawi wasze urządzenie.

Naprawa płyty głównej w Serwisie iPhone

W naszym salonie błyskawicznie naprawimy płytę główną w waszym urządzeniu. Zależy nam na tym, aby sprawne urządzenie oddać wam tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, więc sprawny MacBook będzie już na was czekał po dwóch dniach.

Każdą naprawę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Robimy to całkowicie za darmo. Gdy już będziemy wiedzieć, co dokładnie się uszkodziło, będziemy mogli przejść do pracy. Czasami trzeba będzie całkowicie wymienić płytę główną. Innym razem wystarczy tylko jej naprawa, ale to zależy od indywidualnego stanu tej części. Później już będziecie mogli odebrać od nas sprawny sprzęt.

Na każdą naprawę otrzymacie od nas gwarancję, jednak pewnie nie będziecie musieli z niej korzystać. Płytę główną w waszym urządzeniu naprawimy w bardzo atrakcyjnej cenie. Odwiedź nasz serwis i sam się o tym przekonaj! Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naszych usług.

Cennik naprawy płyty głównej

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020