Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Serwis iMac

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis iMac

Serwis iMac

Serwis iMac zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa iMaca w Serwisie iPhone

Coraz więcej osób korzysta z iMaców. To porządne urządzenia, które spełnią wymagania każdego. Doskonale się nadają do pracy zawodowej, ale również do codziennego korzystania. Jeśli wasz komputer się zepsuł, musicie znaleźć profesjonalny serwis, który pozbędzie się kłopotu. Właśnie taki jest Serwis iPhone. Błyskawicznie naprawimy waszego iMaca.

O naszym Serwisie iMac

W naszym salonie zajmujemy się wszystkimi usterkami produktów Apple. Bez znaczenia, czy jesteś posiadaczem iPhona, iPada lub iMaca z wielką przyjemnością Ci pomożemy. Dla nas nie ma żadnego problemu jeśli chodzi o rozwiązywanie usterek. Pozbędziemy się awarii, której inni nie chcieli naprawić. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i tym właśnie kierujemy się podczas naszej pracy.

W salonie pracują sami profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Wiedzą oni jak naprawić każde urządzenie. Robią to precyzyjnie i dokładnie, tak aby żadna usterka już nie powróciła. Jakość wykonania usług przez nich jest bardzo wysoka i z pewnością to zauważycie, odbierając od nas swojego naprawionego iMaca. Mają oni długie doświadczenie w pracy z produktami Apple, więc ze wszystkim sobie poradzą i z wielką chęcią wam doradzą. Dzięki nim wasze urządzenie będzie działać doskonale, a wy z pewnością będziecie zadowoleni z pracy, jaką oni wykonali.

Pewnie zastanawiacie się, jakie komputery naprawiamy. Usługi wykonujemy dla wszystkich urządzeń. Nie ma dla nas znaczenia ich wiek. Najważniejsze jest to, aby pozbyć się usterki. Więc jeśli jesteś posiadaczem jednego z tych urządzeń Apple, możesz być pewien, że pozbędziemy się awarii.

Warto dodać, że wszystkie usługi wykonujemy bardzo szybko. Już po dwóch dniach będziesz mógł odebrać od nas swoje sprawne urządzenie. Nie chcemy zabierać wam iMaca na długo. Wiemy, że obecnie to właśnie dzięki nim możecie wykonywać wszystkie zawodowe obowiązki. Oferujemy wam również gwarancje na wszystkie naprawy, chociaż z pewnością nie będzie wam ona potrzebna. Atrakcyjne ceny za usługi, to kolejna rzecz, która nas charakteryzuje. Nie będą one dla was finansowym obciążeniem, a doskonale oddają wysoką jakość.

Jakie usługi oferujemy?

W naszym salonie wykonujemy wszystkie usługi, które trzeba zrobić, aby wasz sprzęt działał poprawnie. Więc z każdym problemem, z którym się do nas skierujecie, sobie doskonale poradzimy. Nie musicie się obawiać, że odmówimy wam wykonania jakiejś naprawy.

 • Usługi, które wykonujemy w Serwisie iPhone:
 • Oczyścimy i poddamy konserwacji wasze urządzenie,
 • Tworzenie kopii zapasowych
 • Odzyskamy dane z iMac,
 • Naprawimy płytę główną,
 • Instalacja oprogramowania,
 • Przywracanie systemu po awariach,
 • Wymienimy pamięć Ram w iMacu,
 • Wymienimy dysk twardy,
 • Instalacja programowania antywirusowego,
 • Naprawimy zasilacz,
 • Formatowanie dysków,
 • Usuwanie wirusów,
 • Naprawimy układ graficzny,
 • Wymienimy matrycę,
 • Naprawimy kartę wi-fi.

Jak wygląda naprawa iMaca w naszym salonie?

Każdą naprawę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Tę usługę wykonamy dla was za darmo. Jest ona dla nas bardzo istotna, ponieważ dzięki niej będziemy mogli dobrać odpowiedni sposób naprawy, aby wasze urządzenie doskonale działało po wyjściu z naszego salonu. Gdy już dowiemy się, co uległo awarii, przechodzimy do naprawy. Wykonujemy ją precyzyjnie i dokładnie. Zależy nam na tym, aby urządzenie działało doskonale, a awaria nie pokazywała po sobie śladów. Gdy już naprawimy komputer, sprawdzamy, czy na pewno działa on poprawnie. Jeśli tak, oddajemy je właścicielowi. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie naszych usług, to prosimy o kontakt. Z wielką przyjemnością wam pomożemy i rozwiejemy wszystkie problemy. Mamy nadzieję, że w przyszłości się spotkamy. Do zobaczenia w Serwisie iPhone.