Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana czujnika zbliżeniowego

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana czujnika zbliżeniowego w iPhonach

Wszelkich usterek w iPhonach należy pozbywać się w profesjonalnych serwisach, w których profesjonaliści znają się na swojej pracy i sprawią, że wasze urządzenie będzie działać jak nowe. Właśnie tak jest u nas – w Serwisie iPhone. Błyskawicznie naprawimy wasz czujnik zbliżeniowy, a usterka nie będzie już więcej powracać. Musisz nas odwiedzić!

Za co odpowiada czujnik zbliżeniowego

Czujnik zbliżeniowy pełni bardzo ważną funkcję w naszym urządzeniu. Dzięki niemu iPhony same się wygaszają podczas rozmów, więc nie ma mowy o przypadkowym rozłączeniu się. Tak samo jest, gdy mamy telefon w torbie lub kieszeni. Wtedy nie ma możliwości, że się on sam odblokuje. Ta niedziałająca funkcja może spowodować wysyłanie się różnych dziwnych smsów albo rozłączania się podczas rozmów telefonicznych. Z tego powodu warto udać się na wymianę czujnika zbliżeniowego, kiedy nie działa on poprawnie.

Uszkodzony czujnik zbliżeniowy – przyczyny

Jest wiele powodów, które sprawiły, że czujnik zbliżeniowy w naszym iPhonie przestanie działać. Pierwszym z nich jest zalanie urządzenia. Woda jest przyczyną wielu uszkodzeń. Z tego powodu warto unikać kontaktu smartfona z wodą. Dzięki temu nie będzie możliwości, aby telefon się uszkodził. Czasami woda może spowodować nawet zepsucie się płyty głównej, co jest bardzo niebezpieczne dla urządzenia, również dla czujnika zbliżeniowego.

Kolejną przyczyną może być upadek iPhona. W ten sposób również bardzo wiele podzespołów doznaje awarii. Czasami z początku może nie być ona widoczna, jednak po jakimś czasie się ukaże, a my będziemy mieć trudności w korzystaniu z urządzenia.

Czujnik zbliżeniowy może się zepsuć przez zabrudzenia, które się do niego dostaną. Właśnie dlatego warto dbać o czystość urządzenia oraz otoczenia, w którym się on znajduje. W ten sposób zapobiegniemy wielu usterkom. Oczywiście również wady fabryczne mogą spowodować uszkodzenie czujnika zbliżeniowego. Bez znaczenia ,z jakiego powodu uszkodziło się wasze urządzenie, my z wielką radości go naprawimy.

Objawy uszkodzenia czujnika zbliżeniowego

Gdy ta część naszego urządzenia się uszkodzi, iPhone będzie nam dawał sygnały, że coś jest nie tak. Oto one:

  • Bateria w urządzeniu szybko się rozładowuje,
  • Czujnik zbliżeniowy jest nadmiernie wrażliwy,
  • Ekran iPhona rozświetla się bez powodu,
  • Ekran nie wygasza się podczas rozmowy.

Jeśli właśnie te objawy zaobserwowałeś na swoim urządzeniu, musisz odwiedzić nasz serwis. Błyskawicznie naprawimy Twoje urządzenie, a wszystkie awarie raz na zawsze znikną.

Wymiana czujnika zbliżeniowego w naszym salonie

Serwis iPhone wykonuje wiele napraw. Jedną z nich jest właśnie wymiana czujnika zbliżeniowego, którą z wielką chęcią zrobimy. Każdą usługę zaczynamy od postawienia diagnozy, a ją w naszym serwisie wykonujemy całkowicie za darmo. Gdy już dowiemy się, jaki jest powód awarii, przejdziemy do naprawy. Czasami będzie trzeba wyczyścić wasz telefon, a innym razem wymienić czujnik zbliżeniowy. Nasi specjaliści bez żadnego problemu postawią poprawną diagnozę i szybko naprawią urządzenie.

Cennik wymiany czujnika zbliżeniowego