Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana aparatu

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana aparatu iPhone

Aparat w telefonach Apple jest ich wielką zaletą. Wiele osób zakupuje iPhona właśnie z jego powodu. Każdy z nas lubi po latach wrócić do starych zdjęć. Dlatego uszkodzenie aparatu jest poważną usterką, której każdy z nas chciałby się jak najszybciej pozbyć. Jeśli właśnie w Twoim urządzeniu wystąpiła awaria aparatu, musisz odwiedzić nasz serwis. Z wielką przyjemnością naprawimy Twoje urządzenie.

Powody uszkodzenia aparatu w iPhonie

Aparat w naszym iPhonie jest najbardziej wystającą częścią, więc często może dojść do jego awarii. Powodem takiego uszkodzenia będzie przede wszystkim upadek urządzenia. W ten sposób może zbić się szkiełko aparatu albo może się ono porysować, a my nie będziemy mogli wykonywać fotografii. Dlatego warto zakupić odpowiednią obudowę, aby zapobiec tej usterce, ale jeśli już się ona wydarzy, to w naszym serwisie możecie wymienić aparat w swoim iPhonie.

Również zabrudzenia mogą spowodować, że aparat w naszym iPhonie się uszkodzi. Do niego bardzo łatwo dostaje się kurz, brud i inne zabrudzenia, które są w naszym otoczeniu. Warto więc dbać o to, aby iPhone przebywał w czystej przestrzeni, dzięki czemu różne uszkodzenia, bo brud nie powoduje tylko zepsucia aparatu, się nie wydarzą. Bez znaczenia, jaki jest powód uszkodzenia, serdecznie zapraszamy do naszego serwisu. Z radością naprawimy Twojego iPhona.

Objawy uszkodzenia aparatu w iPhone

Z pewnością, gdy uszkodzi nam się aparat, będziemy mogli zauważyć różne objawy. Jednak nie wszystkie z nich będą dla was całkowicie jasne i łatwe do zinterpretowania. Właśnie dlatego chcemy wam przedstawić, jakie objawy towarzyszą uszkodzeniu aparatu w naszym iPhonie.

Objawy uszkodzenia aparatu:

  • Nie da się włączyć aplikacji Zdjęcia,
  • Zdjęcie wygląda na zamglone,
  • Występują plamki na zdjęciach,
  • Mamy problem z uruchomieniem lampy błyskowej,
  • Nie da się wyostrzyć obrazu.

Właśnie te objawy powinny nam zasugerować, że aparat w naszym urządzeniu jest uszkodzony i wymaga naprawy. Nie zwlekajcie jeśli je zauważycie, tylko od razu odwiedźcie nasz serwis. Szybko pozbędziemy się waszego problemu.

Wymiana aparatu w Serwisie iPhone

W naszym salonie pomożemy wam ze wszystkimi awariami aparatów w iPhonach. Bez znaczenia co je spowodowało, my z wielką radością pozbędziemy się waszego problemu. Każdą usługę wykonujemy, zaczynając od postawienia diagnozy. Gdy już będziemy wiedzieć, co się uszkodziło, przejdziemy do naprawy urządzenia. Wykonamy to bardzo profesjonalnie i dokładnie. Dzięki temu wasze urządzenie będzie doskonale działać, a Wy nawet nie zauważycie, że było ono w serwisie. Oczywiście oferujemy wam bardzo atrakcyjne ceny, które nie będą dla was obciążeniem. Zdecydowanie warto naprawić iPhona w naszym salonie. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszych usług, z wielką przyjemnością na nie odpowiemy. Zależy nam, abyście byli zadowoleni z wizyty w naszym salonie i zrobimy wszystko, aby tak właśnie było.

Serwis iPhone zaprasza! Szybko wymienimy aparat w waszym urządzeniu.

Cennik wymiany aparatu