Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Usuwanie hasła EFI MAC Firmware Passowrd

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

Usuwanie hasła EFI MAC Firmware Password​

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Usuwanie hasła EFI MAC Firmware Password

Są sytuacje, w których po zakupie używanego MacBooka nie będziemy mogli z niego korzystać. Jedną z tych rzeczy jest EFI MAC Firmware Password. Bez jego znajomości nie będziemy mogli włączyć urządzenia i się nim cieszyć. Jeśli właśnie Ciebie dotknął ten problem, musisz odwiedzić nasz serwis, w którym usuniemy hasło. Serdecznie zapraszamy do nas!

Czym jest hasło EFI MAC Firmware Password?

Na samym początku wyjaśnimy wam, czym dokładnie jest to hasło. EFI MAC Firmware Password to blokada, którą posiada każdy MacBook. Inaczej nazywa się ona hasłem sprzętowym każdego urządzeniu. Dzięki niemu możemy uruchomić laptopa za pomocą wewnętrznego lub zewnętrznego rządzenia pamięci masowej, którym jest inny niż wybrany przez nas dysk startowy. Brak znajomości hasła oznacza, że nie będziemy mogli tego wykonać. Co ważne hasła EFI MAC Firmware Password nie da się pozbyć w sposób tradycyjny. Aby to zrobić, musimy rozebrać całe urządzenie i w ten sposób zresetować hasło sprzętowe. Jest to dosyć skomplikowane i nie każdy będzie potrafił sam sobie  z tym poradzić. W naszym salonie tę usługę wykonamy błyskawicznie, a wy szybko będziecie mogli korzystać ze swojego urządzenia.

Dlaczego warto usunąć hasło sprzętowe w naszym serwisie?

Usuwanie hasła EFI MAC Firmware Password w profesjonalnym salonie będzie doskonałym wyborem dla tych osób, które nie znają się na laptopach i nie czują się na siłach, aby samodzielnie to wykonać. Jak już wspomnieliśmy, jest to skomplikowany proces i nie każdy może sobie z nim poradzić. Lepiej oddać MacBooka do serwisu, niż uszkodzić nowego laptopa. Osoby, które nie wiedzą jak odzyskać hasło EFI MAC Firmware Password, gdy spróbują wykonać tę czynność samodzielnie, okaże się ona być nie tylko skomplikowana, ale również bardzo czasochłonna. Więc jeśli chcecie oszczędzić sobie czas, to również powinniście oddać MacBooka do serwisu. Profesjonaliści doskonale wiedzą, jak pozbyć się EFI, więc wasze urządzenie będzie w bezpiecznych rękach. Serdecznie zapraszamy was do naszego salonu.

Usuwanie hasła EFI MAC Firmware Password w Serwisie MacBook

W naszym salonie błyskawicznie pozbędziemy się hasła sprzętowego, a wy szybko otrzymacie sprawne urządzenie z powrotem. Wszystkie usługi wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, które z pewnością nie będą dla was żadnym obciążeniem. Warto dodać, że nasi specjaliści do każdej usterki lub usługi, którą będą wykonywać, podchodzą bardzo poważnie. Zrobią wszystko na najwyższym poziomie, a wasz MacBook będzie doskonale działać. Nie popełnią oni żadnej pomyłki. Jeśli macie jakieś pytania do naszych usług, to z wielką przyjemnością na nie odpowiemy. Rozwiejmy również wasze wszelkie wątpliwości. Nasz salon możecie odwiedzić jeśli macie problem z jakimkolwiek sprzętem od Apple. Żadna usterka nie jest dla nas problemem, każdej się bardzo szybko pozbędziemy. Usuń hasło EFI MAC Firmware Password w naszym Serwisie iPhone.

Cennik usunięcia EFI MAC Macbook

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020