Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana gładzika MacBook

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

Wymiana gładzika MacBook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana gładzika

Myszka wbudowana w nasze urządzenie dla wielu osób jest przydatnym gadżetem. Wtedy nie potrzebujemy podczas podróży dodatkowej myszki. Więc gdy się ona zepsuje, należy jak najszybciej oddać MacBooka do serwisu, aby profesjonaliści pozbyli się naszego problemu. Właśnie takim salonem jest Serwis iPhone, więc serdecznie zapraszamy was do nas.

Przyczyny uszkodzenia gładzika w naszym MacBooku

Pierwszym powodem, dlaczego nasz gładzik mógł się zepsuć, to zalanie urządzenia. Woda do tego miejsca bardzo łatwo się dostaje i często powoduje poważne uszkodzenia. Jeśli szybko zareagujemy, to mamy szanse uratować swojego laptopa przed awarią. Jednak nie zawsze się to udaje. W naszym serwisie po każdej usterce naprawimy wasz gładzik.

Czasami touchpad nie będzie działać, gdy nasze urządzenie będzie zabrudzone. Kurz łatwo dostaje się do wnętrza naszego sprzętu i może właśnie spowodować, że gładzik nie będzie poprawnie działać. Warto dbać o to, aby do naszego MacBooka dostawało się jak najmniej kurzu. Powinniśmy również przynajmniej raz w roku oddawać sprzęt do serwisu, aby tam profesjonaliści oczyścili naszego laptopa. Gładzik może uszkodzić się również, gdy urządzenie nam upadnie. Wtedy może dojść do pęknięcia i wtedy ta część nie będzie poprawnie działać.

Objawy uszkodzenia gładzika

Gdy jakaś część w naszym urządzeniu się uszkodzi, laptop będzie wysyłał nam sygnały. Tak samo jest w przypadku awarii touchpada. Na pewno zauważymy, że coś nie działa tak, jak powinno. Część jest zepsuta, gdy nie reaguje na nasz dotyk. Czasami mysz może działać mało precyzyjnie, niedokładnie albo na odwrót, będzie działać zbyt gwałtownie. Inną sytuacją może być jego zacinanie się. Bywa tak, że myszka sama działa i włącza nam różne programy bez naszej zgody. To są najczęściej pojawiające się objawy, które możemy zaobserwować podczas uszkodzenia gładzika na naszym urządzeniu. Jeśli właśnie one dotyczą Twojego urządzenia, to musisz odwiedzić nasz serwis.

Napraw swojego gładzika w naszym serwisie!

W naszym salonie wykonujemy wiele napraw. Jedną z nich jest wymiana gładzika w MacBooku. Każdą naprawę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Musimy dowiedzieć się, co dokładnie się uszkodziło, aby wiedzieć, jak mamy naprawić urządzenie. Później przechodzimy do działania. Czasami wystarczy wymienić touchpada. Innym razem będzie można go naprawić. Bez znaczenia co trzeba będzie zrobić, my naprawimy wasze urządzenie bardzo profesjonalnie i na wysokim poziomie. Dokładnie wiemy, jak pozbyć się każdej usterki. Nie zapomnimy o szczegółach, dzięki czemu wasz sprzęt będzie doskonale działać, a wy będziecie z tego na pewno zadowoleni.

Na każdą naprawę otrzymacie od nas gwarancję na okres sześciu miesięcy, jednak jesteśmy pewni, że nie będziecie musieli z tego korzystać. Kolejną rzeczą jest to, że naprawimy waszego MacBooka bardzo szybko. Będziecie mogli go od nas odebrać już po kilku dniach. Musicie odwiedzić nasz salon. Z pewnością będziecie zadowoleni z wykonania naszych usług.

Cennik wymiany gładzika Macbook

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020