Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

instalacja systemu, migracja danych MacBook

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

instalacja systemu, migracja danych MacBook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Instalacja systemu i migracja danych w MacBooku

Są takie sytuacje, w których sami nie mamy czasu na wykonanie niektórych czynności związanych z naszym sprzętem. Właśnie tak jest w przypadku instalacji nowego systemu w MacBooku oraz wykonania migracji danych. Wtedy na pomoc przychodzimy my – Serwis iPhone. Z wielką radością wykonamy dla was te dwie usługi.

Kiedy warto zdecydować się na instalacje systemu oraz migrację danych?

Tę usługę warto wykonać w momencie, gdy chcemy sprzedać naszego laptopa. W ten sposób możemy mieć pewność, że sprzęt u nowego właściciela będzie działał znakomicie i wszystko będzie mógł on sobie na nowo ustawić. Chyba każdy z nas chciałby otrzymać urządzenie w takim stanie. Również tę usługę można wykonać, gdy wy zakupiliście laptopa, ale są na nim ślady po starym właścicielu. W ten sposób bardzo szybko będziecie mogli się ich pozbyć. Migrację danych oraz instalację systemu warto wykonać, gdy chcemy wyczyścić nasze urządzenie i pozbyć się starych plików. Samodzielne ich usuwanie może trwać bardzo długo, dlatego warto wykonać te usługi w serwisie. Właśnie warto dodać, że migracja danych i instalacja systemu w Serwisie iPhone sprawi, że zaoszczędzicie bardzo wiele czasu. W szczególności osoby, które zupełnie nie znają się na wykonywaniu takich czynności. Zachęcamy was więc do odwiedzenia naszego serwisu.

Instalacja systemu i migracja danych w Serwisie iPhone

W naszym salonie wykonujemy dla was bardzo wiele usług. Nie tylko dla MacBooków, ale również dla iPhonów, iPadów, iPodów oraz iMaców. Zrobimy migrację danych oraz zainstalujemy na wasze urządzenie system. Wszystkie usługi wykonujemy bardzo błyskawicznie. Wiemy, że teraz brak laptopa jest bardzo problematyczny, bo w ten sposób możemy nie mieć możliwości wykonywania swoich obowiązków związanych z pracą czy szkołą. Dlatego pozbędziemy się waszego problemu bardzo szybko. Bez znaczenia czy coś się uszkodziło w urządzeniu, czy chcecie wykonać inne usługi.

W naszym salonie wszystko wykonujemy na bardzo wysokim poziomie. Zawdzięczamy to profesjonalistom, którzy u nas pracują. Mają oni bardzo dużą wiedzę na temat napraw sprzętów Apple oraz doświadczenie, które sprawia, że nasze usługi są niezwodne, a sprzęty, które wam oddaliśmy, działają doskonale. Musicie sami nas odwiedzić, aby się przekonać.

Kolejną rzeczą są bardzo atrakcyjne ceny, jakie wam oferujemy. Nie będą one dla was obciążeniem finansowym, ale jednak doskonale odpowiadają profesjonalizmowi, jaki w naszym salonie uzyskacie. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszych usług, to z wielką przyjemnością na nie odpowiemy i rozwiążemy wasze problemy. Możecie do nas zadzwonić, napisać maila albo odwiedzić i tam porozmawiać z jednym z naszych profesjonalistów. 

Jesteśmy pewni, że nie będziecie żałować odwiedzenia naszego salonu. Z pewnością będziecie zadowoleni z naszych usług, a wasz sprzęt będzie doskonale działać. Odwiedźcie nas już dzisiaj, aby wykonać migrację danych i instalację systemu na MacBooku. Zapraszamy!

Cennik instalacji systemu Macbook

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020