Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana matrycy MacBook

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

Wymiana matrycy MacBook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana matrycy w MacBooku

Uszkodzona matryca będzie problemem dla każdego posiadacza MacBooków. Z tego powodów możemy mieć problem, żeby korzystać z naszego urządzenia. Jeśli właśnie ta usterka was dotyczy, to zapraszamy do Serwisu iPhone. U nas błyskawicznie się jej pozbędziemy, a Ty znowu będziesz mógł korzystać z MacBooka. Zapraszamy!

Powody uszkodzenia matrycy w MacBooku

Matryca może się uszkodzić z różnych powodów. Zazwyczaj takiej awarii możemy się spodziewać po upadku urządzenia. Wtedy ekran może nam pęknąć i nie będziemy mogli korzystać z urządzenia. Ten wypadek może spowodować również wiele innych awarii, dlatego zachęcamy, aby bezpiecznie przenosić laptopa, aby nie upadł nam na ziemię.

Kolejną sytuacją może być zalanie urządzenia. Wtedy nie zauważymy żadnych uszkodzeń, bo wszystkie będą wewnątrz naszego sprzętu. Jeśli za późno zareagujemy, może zdarzyć się tak, że matryca się uszkodzi, a my będziemy musieli oddać laptopa do serwisu. Bywa tak, że ta część może nam się zepsuć, gdy zamkniemy laptopa w momencie gdy na jego klawiaturze będzie coś leżało np.: długopis lub kredka. To bardzo częsty powód uszkodzenia się matrycy.

Czasami matryca może się zepsuć, gdy ktoś usiądzie na naszym laptopie. Są również sytuacje, kiedy to z powodu wad fabrycznych urządzenie się uszkodzi. Z tym nic nie możemy zrobić, poza oddaniem laptopa do serwisu. Zapraszamy was do nas. Z radością naprawimy waszego laptopa.

Objawy uszkodzenia matrycy w MacBooku

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, nie zawsze matryca musi się uszkodzić, gdy ekran w urządzeniu pęknie. Są również sytuacje, kiedy nie będziemy widzieli, że cokolwiek się uszkodziło. Natomiast wtedy urządzenie będzie nam wysyłać sygnały, że coś nie działa poprawnie. Oto one:

  • Gdy ruszamy obudową, ekran zacznie migać,
  • Na ekranie nie ma obrazu, jest on tylko delikatnie podświetlony,
  • Na ekranie pojawiają się kolorowe pionowe lub poziome paski
  • Na urządzeniu nie widzimy pulpitu,
  • Na ekranie zmieniają się barwy obrazu.

Jeśli właśnie te objawy zauważyliście, oznacza to, że matryca w waszym urządzeniu się uszkodziła i musicie laptopa oddać jak najszybciej do serwisu. Zapraszamy do Serwisu iPhone. Z wielką radością wam pomożemy.

Wymiana matrycy w Serwisie iPhone

Jeśli matryca w Twoim urządzeniu nie działa prawidłowo, to zapraszamy do naszego salonu. Z wielką radością pozbędziemy się waszego problemu i sprawimy, że urządzenie będzie działać sprawnie, jak wcześniej. Każdą naprawę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. W ten sposób będziemy mogli dobrać odpowiedni sposób naprawy. Warto dodać, że wykonamy to całkowicie za darmo i nie jest to zobowiązujące!

Wasze urządzenie naprawimy błyskawicznie i jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z efektów. Nasi specjaliści profesjonalnie pozbędą się usterki, a wy nawet nie zauważycie, że wasz MacBook kiedykolwiek był uszkodzony. Dodatkowo wszystkie usługi wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach i otrzymacie od nas gwarancję na okres szczęściu miesięcy. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!

Cennik wymiany matrycy Macbook

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020