Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana topcase MacBook

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

Serwis MacBook

Wymiana topcase MacBook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana topcase w MacBooku

Jedną z awarii, która może się nam przydarzyć jest uszkodzenie topcase, w naszym MacBooku. Wtedy nasz laptop nie tylko będzie źle wyglądać, ale również będzie bardziej podatny na wszelkie uszkodzenia i zabrudzenia. Dlatego powinieneś oddać go jak najszybciej do serwisu, w którym profesjonaliści rozwiążą ten problem. Zapraszamy do Serwis iPhone.

Dlaczego warto wymienić Topcase w swoim urządzeniu?

Powodów, aby to zrobić, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim obudowa w naszym urządzeniu jest po to, aby chronić naszego MacBooka. Gdyby było inaczej, pewnie byśmy jej nie potrzebowali. Dlatego warto dbać o to, aby spełniała ona swoją funkcję, czyli nie była uszkodzona. Jeśli będzie zepsuta, łatwiej do jej środka będzie dostawał się brud. To może spowodować inne awarie np.: uszkodzenie się płyty głównej albo innych podsystemów w naszym MacBooku. Również podczas zalania urządzenia, woda zdecydowanie łatwiej dostanie się do środka laptopa, gdy obudowa nie będzie sprawna.

Topcase powinniśmy również wymienić, gdy chcemy sprzedać urządzenie. To sprawi, że będzie ono miało zdecydowanie wyższą wartość rynkową, a wy będziecie mogli je drożej sprzedać. Spowoduje to również, że MacBook będzie miał przedłużoną żywotność swojego urządzenia. Właśnie dlatego powinniście wymienić swojego uszkodzone Topcase tak szybko, jak będzie to możliwe.

Uszkodzenie Topcase – powody

Z różnych przyczyn Topcase w naszym urządzeniu może się uszkodzić. Najczęściej powodem jest upadek urządzenia. Podczas tej sytuacji obudowa może całkowicie się połamać albo mocno zarysować, a wtedy nasze urządzenie będzie zdecydowanie mniej zabezpieczone. Topcase może się również uszkodzić, gdy nasz laptop jest za bardzo zabrudzony. Dlatego warto dbać o jego czystość, oddając go raz w roku do serwisu, w którym profesjonaliści pozbędą się brudu. Czasami również zalanie MacBooka może spowodować, że będzie trzeba wymienić jego obudowę. W niej mogą znajdować się resztki wody, które sprawią, że urządzenie może źle działać. Warto jak najszybciej oddać swoje urządzenie do serwisu, aby profesjonaliści wymienili Topcase w naszym MacBooku, dzięki temu urządzenie będzie lepiej wyglądać i doskonale działać.

Wymiana Topcase w Serwisie iPhone

W naszym salonie wykonujemy wiele usług. Jedną z nich jest właśnie wymiana Topcase w waszym urządzeniu. Zrobimy to niezwykle profesjonalnie i precyzyjnie. Tak, że nawet nie zauważycie, że cokolwiek zostało zmienione. Jesteśmy pewni, że po wykonaniu tej usługi przez nasz zespół wasze urządzenie będzie działać zdecydowanie lepiej, a przede wszystkim będzie ono zabezpieczone.

Wszystkie usługi w naszym salonie wykonujemy szybko. Nie chcemy, abyście musieli długo czekać na odzyskanie swojego sprzętu. Wiemy, że obecnie może to być bardzo duży problem, dlatego MacBooka dostaniecie już po dwóch dniach. Co ważne, usługi wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, które oddają profesjonalizm naszego salonu. Jeśli macie pytania o nasze naprawy, to z wielką przyjemnością na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Odwiedź nasz serwis już dzisiaj i sam się o tym przekonaj!

Cennik wymiany topcase Macbook

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020