Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana baterii

Serwis Macbook

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana Baterii MacBook Warszawa

Korzystanie z MacBooka powoduje, że bateria w naturalny sposób się uszkadza. Czasami jej stan będzie na takim niskim poziomie, że nie będziemy mogli bez problemów używać komputera. W takim wypadku należy udać się do profesjonalnego salonu, jakim jest Serwis iPhone i oddać swoje urządzenie. Nasi specjaliści szybko pozbędą się waszego problemu. Zapraszamy!

Kiedy powinniśmy wymienić baterię w MacBooku?

Nasz laptop będzie dawał nam sygnały, kiedy trzeba będzie wymienić baterię w naszym urządzeniu. Nie warto ich lekceważyć. Najlepiej od razu udać się do salonu, w którym specjaliści pozbędą się naszego problemu. Baterię należy wymienić, gdy urządzenie nie działa bez podłączania do zasilania. Oznacza to bardzo poważne uszkodzenie akumulatorów. Jeśli zaobserwujemy, że bateria napuchła i wypycha obudowę urządzenia, to musimy ją, jak najszybciej wymienić, aby nie doszło do innych poważnych uszkodzeń. Jeśli zaobserwujemy, że nasze urządzenie bardzo szybko się rozładowuje albo pokazywany na ikonce stan baterii nie jest prawidłowy, to również powinniśmy udać się na wymianę baterii. Dzięki temu nasz MacBook będzie doskonale działać, a wy nie będziecie musieli się męczyć z uszkodzoną baterią!

Jak sprawdzić stan baterii w MacBooku?

Samodzielnie możemy się dowiedzieć, w jakim stanie jest nasza bateria. Czasami konieczność jej wymiany może nie być widoczna, dlatego warto samemu sprawdzić, czy nie powinniśmy zdecydować się na jej wymianę. W jaki sposób to zrobić? Możemy to sprawdzić na naszym MacBooku. Należy wejść w menu start baterii, który znajduje się w prawym rogu ekrany. Następnie należy przytrzymać klawisz Option i wybrać baterię. Pojawią się informacje na temat naszej baterii. Oto kilka opcji, które możemy zobaczyć.

Stan baterii jest normalny, czyli działa ona prawidłowo i jest sprawna, nie musimy jej wymieniać.

Baterię trzeba wymienić wkrótce. Musimy wtedy monitorować stan naszej baterii, bo w każdej chwili może się on zmienić. Akumulator jest nadal sprawy, ale magazynuje mniej energii, więc niebawem może się uszkodzić.

Baterię należy wymienić teraz. W tym przypadku nadal bateria jest sprawna, ale należy zdecydować się na jej wymianę, aby urządzenie działało sprawniej.

Baterię należy naprawić. Oznacza to, że akumulatory są uszkodzone i musimy udać się do serwisu, w którym profesjonaliści ją wymienią. W tym przypadku nie możemy korzystać bez podłączenia urządzenia do zasilania.

Jeśli zauważyliście jeden z dwóch ostatnich komunikatów, odwiedźcie Serwis iPhone, aby wymienić baterię. Gwarantujemy wam, że będziecie zadowoleni ze zdecydowania się na tę usługę, bo wasz MacBook będzie działać zdecydowanie lepiej.

Jak długo będzie sprawnie działać nasza bateria?

Baterie w MacBookach nie są nieśmiertelne. Każda z nich ma określony czas, przez który będzie poprawnie działać. Łatwo możemy sprawdzić, ile powinny poprawnie pracować nasze akumulatory. Mowa tutaj o cyklach ładowania. To ilość pełnych ładowań, czyli również ilość całkowitych rozładowań naszego MacBooka. Jednym cyklem nie musi być pełne naładowanie, może być nim naładowanie urządzenia raz do 30%, a drugi raz do 70% i to również będzie całkowity cykl.

Więc tak jak wspomnieliśmy, każda bateria ma konkretną ilość cykli. Ile ich jest, zależy od urządzenia. Zazwyczaj te nowsze MacBooki mają około 1000 cykli ładowania. Natomiast te starsze od około 300 do 500. Oczywiście możemy sprawdzić, ile cykli ładowań naszej baterii już zostało. Wystarczy wejść w ikonkę z logo Apple w prawym górnym rogu ekranu. Później wybieramy Ten Mac i Raport Systemowy. Następnie klikamy zasilanie i wszystkie informacje. Tam dowiemy się, ile cykli ładowań pozostało.

Serwis iPhone wymieni baterię w Twoim MacBooku!

W naszym salonie wykonamy dla was wymianę baterii. Wiemy, że jej uszkodzenie jest bardzo nieprzyjemne, a korzystanie z MacBooka staje się udręką. Dlatego oferujemy wam błyskawiczną i tanią naprawę, z której na pewno będziecie zadowoleni. Specjaliści w naszym serwisie doskonale wiedzą, w jaki sposób wykonywać tę usługę. Baterię wymienią precyzyjnie i nie będzie mowy o żadnych niepowodzeniach.

Bateria, którą wymienimy, będzie doskonale działać w urządzeniu, a wy będziecie z niej zadowoleni. Dołączycie do licznego grona naszych zadowolonych klientów. Odwiedźcie nas i sami się o tym przekonajcie. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naszych szybkich usług. Jeśli macie jakieś pytania, to z wielką przyjemnością na nie odpowiemy.

Serwis iPhone zaprasza!

Cennik wymiany baterii Macbook