Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana tylnej szybki

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana tylnej szybki w iPhonie

W nowszych iPhonach nie tylko przednia szybka może się uszkodzić. Ich tył również jest wykonany ze szkła i każdy upadek może spowodować, że się ona potłucze. Oczywiście można dbać o bezpieczeństwo telefonu, ale czasami niefortunnie może nam on upaść, a wtedy będziemy musieli udać się na wymianę tylnej szybki. Zachęcamy was do odwiedzenia wtedy naszego salonu – Serwis iPhone. Z wielką przyjemnością wykonamy dla was tę naprawę.

Zalety wymiany tylnej szybki

Nie każdy wie, ale uszkodzoną szybkę należy jak najszybciej wymienić. Chyba każdy z nas spotkał się z kimś, albo sam był taką osobą, która używała telefonu ze zbitą szybką. Bez znaczenia, które z dwóch szkiełek potłukliśmy, musimy je wymienić. Dlaczego? Ponieważ to sprawia, że nasze urządzenie będzie zdecydowanie bardziej podatne na awarie. Przez szczeliny w naszej szybce do urządzenia może dostawać się kurz i brud, który sprawia, że iPhone nie działa prawidłowo. Tak samo jest również jeśli zalejemy wodą smartfona. Woda zdecydowanie łatwiej dostanie się do jego wnętrza, przez co może wyrządzić więcej szkód. Kolejne upadki dla iPhona ze zbitą szybką mogą być bardzo niebezpieczne. W ten sposób może się urządzenie łatwiej uszkodzić, a tego nikt z nas nie chce.

Warto również udać się do salonu i wymienić szybkę w urządzeniu, gdy chcemy sprzedać iPhona. Ma to kilka zalet. Przede wszystkim nasz sprzęt wtedy będzie więcej wart, a my będziemy go mogli drożej sprzedać. Po drugie wiele osób woli zakupić urządzenie bez części do wymiany. Mogą oni takie oferty lekceważyć, a gdy wymienimy szybkę, szybko będziemy mogli sprzedać naszego iPhona. Odwiedź Serwis iPhone, aby naprawić swoje urządzenie.

Jak zabezpieczyć swoje urządzenie przed uszkodzeniami?

Oczywiście każdego iPhona możemy odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniami podczas upadków. Do tego doskonale się sprawdzą odpowiednie obudowy. Na rynku można teraz zakupić takie, które zabezpieczaną nasze urządzanie nawet podczas upadku z wysokości dwóch metrów! Warto przy wyborze obudowy zwrócić uwagę na jakość produktu, żeby on rzeczywiście chronił urządzenie. Sami również musimy dbać o naszego iPhona. Najlepiej przenosić go w bezpieczny sposób, tak żeby nie miał możliwości na upadek. Dzięki temu zbita tylna szybka nie będzie dotyczyć naszego urządzenia.

Wymiana tylnej szybki w Serwis iPhone

W naszym salonie błyskawicznie wymienimy Twoją uszkodzoną tylną szybkę. Wykonujemy wszystkie naprawy dla iPhonów oraz innych urządzeń Apple, więc z każdą awarią doskonale sobie poradzimy, a Ty będziesz zadowolony z usług, które oferujemy. Jak wygląda wymiana tylnej szybki w naszym serwisie? Przede wszystkim wykonujemy ją bardzo starannie i precyzyjnie, aby urządzenie doskonale działało. Do tego używamy specjalnego lasera, który sprawi, że wasz iPhone będzie odpowiednio naprawiony, a wy będziecie zadowoleni z tej usługi.

Dla nas bardzo ważna jest jakość wykonywanych napraw. Dlatego nasi specjaliści do każdej z nich podchodzą bardzo poważnie i dbają, aby była ona wykonana na bardzo wysokim poziomie. Sprawia to, że wasze urządzenia będą jeszcze długo sprawnie działać, a wy nie będziecie musieli się martwić, że jakieś uszkodzenia będą miały miejsce. Nasza ekipa ma odpowiednią wiedzę i długie doświadczenie w wykonywaniu napraw, więc Twój telefon będzie w dobrych rękach.

Dodatkowo dbamy również o to, aby naprawy były szybko wykonywane. Swoje urządzenie z naprawioną tylną szybką otrzymasz od nas już po maksymalnie dwóch dniach. Chociaż często oddajemy wam urządzenia wcześniej.

Oczywiście cechują nas również atrakcyjne ceny, które nie będą za dużym obciążeniem dla Ciebie. Zdecydowanie opłaca się wykonać naprawy właśnie u nas. Musicie sami się o tym przekonać, odwiedzając nasz salon.

Jeśli macie jakieś pytania na temat naszych usług, to musicie nas obowiązkowo odwiedzić. Z wielką przyjemnością rozwiejemy wasze wszystkie wątpliwości i na wszystko odpowiemy. Serdecznie zapraszamy – Serwis iPhone.

Cennik wymiany tylnej szybki