Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana korpusu obudowy

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana korpusu obudowy w iPhonie

Nasze telefony bardzo często mają bliższe kontakty z ziemią. To powoduje, że uszkadzają się na różne sposoby. Jedną z takich usterek jest zepsucie się korpusu obudowy. Gdy się on uszkodził, warto go jak najszybciej wymienić. Gdzie to zrobić? Odpowiedź jest prosta! W naszym salonie Serwis iPhone. Błyskawicznie wymienimy wasz korpus obudowy.

Dlaczego warto wymienić korpus obudowy w iPhonie?

Pewnie niejednokrotnie zauważyliście kogoś, kogo obudowa jest w opłakanym stanie. Właściciele iPhonów nie zawsze decydują się na jej wymianę. Jednak jest to błąd, tak samo jak zostawianie uszkodzonej szybki na naszym urządzeniu. Dlaczego? Celem korpusu jest chronienie naszego urządzenia. Gdyby było inaczej, pewnie byśmy go nie potrzebowali. W momencie, gdy jest on uszkodzony, nie spełnia swojej funkcji, a o poważne uszkodzenia iPhona zdecydowanie łatwiej.

Gdy nasz korpus obudowy jest uszkodzony, do wnętrza naszego urządzenia mogą łatwiej dostać się zabrudzenia. Są one groźne dla naszego iPhona. Przez nie urządzenie może nie działać prawidłowo. Kolejną rzeczą są zalania smartfona. Korpus będzie chronił wnętrze urządzenia pod warunkiem, że będzie on sprawny. Jeśli nie będzie, ciecz szybciej dostanie się do środka, a nasz iPhone się uszkodzi.

Zepsuta obudowa będzie powodować dla naszego urządzenia zagrożenie podczas upadów. Będą one zdecydowanie groźniejsze dla iPhona i mogą nawet spowodować jego totalne uszkodzenie.

Warto wymienić korpus obudowy, jeśli mamy zamiar sprzedać urządzenie. W ten sposób jego wartość zdecydowanie się zwiększy, a my podczas sprzedaży zarobimy więcej. Natomiast właściciel będzie miał pewność, że kupuje od nas solidny produkt. Jak widać, są same zalety wymiany korpusu obudowy i bardzo was zachęcamy do skorzystania z tej usługi w naszym salonie.

Co z numerem IMEI, jeśli wymienimy korpus?

Wiele osób nas pyta, czy numer IMEI, gdy wymienimy korpus obudowy, się zmieni. Na samym początku warto powiedzieć czym jest ten numer. To indywidulany numer dla każdego iPhona. Nie da się go zmienić, więc podczas zakładania nowego korpusu zostanie on taki sam. W nowszych modelach jest on zaznaczany na tacce na karę SIM, która się nie zmienia podczas wykonywania tej usługi. W innych przypadkach, gdy numer IMEI jest oznaczony na naszej obudowie, zostaje on taki sam.  

Wymiana korpusu w naszym salonie

W naszym serwisie wykonujemy wiele napraw iPhonów, jedną z nich jest wymiana waszego korpusu obudowy. Jest to usługa, którą zrobimy bardzo błyskawicznie, a wy szybko będziecie mogli się cieszyć urządzenia, które będzie wyglądać jak nowe. Wymianę wykonają nasi profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą jak to zrobić. Z pewnością będziecie zadowoleni z ich usług, a wasz sprzęt będzie doskonale działać. Korpus obudowy wymienią niezwykle profesjonalnie i starannie, poza odświeżonym wyglądem urządzenia nie zobaczyć żadnej zamiany.

Usługę wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, z których będziecie zadowoleni. Nie będą one dla was obciążeniem. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie naszego działania, to z wielką radością na nie odpowiemy. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu – Serwis iPhone.

Cennik wymiany szybki

   
Model Cena
Wymiana korpusu obudowy iPhone 5/5C 250 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 5s/SE 250 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 6 300 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 6S 350 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 6 Plus 350 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 6s Plus 400 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 7 450 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 7 Plus 500 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 8 550 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 8 Plus 600 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone X 750 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone XS 900 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone XS Max 950 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone XR 750 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 11 750 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 11 Pro 1300 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 11 Pro Max 1350 zł
Wymiana korpusu obudowy iPhone 12 Tel
Wymiana korpusu obudowy iPhone 12 Pro Tel
Wymiana korpusu obudowy iPhone 12 Pro Max Tel