Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana głośnika rozmów

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana głośnika rozmów w iPhonie

Obecnie coraz częściej rozmawiamy z naszymi bliskimi przez telefon. Brak możliwości spotkania w rzeczywistości zmusił nas do tego. Jednak regularne rozmowy przez iPhona nie będą możliwe jeśli głośnik rozmów będzie uszkodzony. Obecnie jest to duży problem. Przez niego możemy nawet nie mieć możliwości wziąć udziału w spotkaniu z pracy albo szkoły. Dlatego jeśli Twój głośnik nie działa tak, jak powinien, musisz odwiedzić nas – Serwis iPhone. Z wielką przyjemnością naprawimy Twojego iPhona.

Powody uszkodzenia głośnika rozmów w iPhonie

Uszkodzenie głośnika rozmów w naszym urządzeniu może pojawić się z wielu powodów. Jednym z najczęściej występujących jest zabrudzenie urządzenia. Głośnik nie jest zabudowaną częścią naszego urządzenia, przez co z łatwością do jego wnętrza może dostać się kurz, brud lub opiłki metalu. To często może spowodować, że nie będzie on działać poprawnie, a my nie będziemy dobrze słyszalni podczas rozmów telefonicznych.

Bliższy kontakt urządzenia z wodą również może spowodować problemy z głośnikiem. W takiej sytuacji może on po prostu przestać działać, a my będziemy musieli zdecydować się na jego naprawę. Upadek również może sprawić, że głośnik rozmów nie będzie działać prawidłowo.

Czasami awaria może się zdarzyć z powodu wad fabrycznych urządzenia, jednak występuje to zdecydowanie rzadziej. W Serwisie iPhone z wielką radością naprawimy wasze urządzenie, a wy bez żadnych trudności będziecie mogli dzwonić do swoich bliskich.

Objawy uszkodzenia głośnika rozmów

Gdy głośnik rozmów w naszym urządzeniu będzie uszkodzony, iPhone da nam odpowiednie sygnały.

Oto objawy uszkodzenia głośnika rozmów:

  • Brak dźwięku podczas nagrywania wideo,
  • W trakcie rozmowy słyszysz trzaski,
  • Rozmówcy Ciebie nie słyszą,
  • Głośnik rozmowy nie działa, ale ten dla multimediów pracuje prawidłowo,
  • Słabo słyszysz rozmówcę,
  • Podczas rozmowy słyszysz metaliczny dźwięk,
  • Podczas rozmowy nie słychać rozmówcy,
  • Nie działa żaden głośnik ani mikrofon,
  • Nie ma dźwięku podczas rozmowy na FaceTime za pomocą przedniej kamery.

Jak widać uszkodzenie głośnika rozmów, jest bardzo poważną usterką i warto się jak najszybciej jej pozbyć. Jeśli właśnie te sygnały zauważyliście w swoim urządzeniu, to musicie odwiedzić nasz serwis!

Naprawa głośnika rozmów w Serwisie iPhone

W naszym salonie błyskawicznie wykonamy naprawę Twojego głośnika rozmów. Wiemy, że ta usterka jest bardzo uciążliwa, a wielu z was musi codziennie wykonywać rozmowy telefoniczne, dlatego profesjonalnie naprawimy lub wymienimy wasz głośnik. Na samym początku dowiemy się, z jakiego powodu część się uszkodziła. Jeśli spowodowały to zabrudzenia, to oczyścimy głośnik. Jednak jeśli powód jest jakichś inny zdecydujemy się na naprawę albo wymianę części na nową, aby iPhone działał już bez żadnych problemów. Oferujemy wam bardzo atrakcyjne ceny za usługi, które wykonujemy, więc gwarantujemy, że będziecie zadowoleni z odwiedzin w naszym salonie.

W Serwis iPhone pracują profesjonaliści, którzy odpowiednio naprawią wasze urządzenie, a wy z całą pewnością będziecie zadowoleni z wykonania naprawy. Mają oni odpowiednią wiedzę i doświadczenie, więc nie ma nawet mowy o jakichś pomyłkach podczas wykonywania usług. Dzięki nim naprawy są bardzo profesjonalne, a nasi klienci wychodzą z uśmiechem na twarzy z naszego salonu, co zawsze nas niezmiernie cieszy.

Zachęcamy was również do skorzystania z innych usług naszego salonu. Naprawiamy wszystkie urządzenia Apple i z wielką przyjemnością pomagamy się pozbyć wszystkich usterek. Jeśli macie jakiekolwiek pytania do naszych usług, to z wielką przyjemnością na nie odpowiemy. Zawsze wam doradzimy i rozwiejemy wasze wątpliwości.

Oferujemy wam gwarancję na każdą wykonywaną przez nas naprawę. Jednak wiemy, że nie będziecie musieli z niej korzystać, bo sprzęt będzie działał doskonale, a Ty przez długi czas będziesz mógł się nim cieszyć.

Serdecznie zapraszamy was do Serwis iPhone. Błyskawicznie naprawimy wasz głośnik rozmów!

Cennik wymiany głośnika rozmów