ZADZWOŃ DO NAS: 790 343 000
ZNAJDŹ NAS NA:

Serwis iPhone – Naprawa iPhone po zalaniu

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max.

 

Jeśli twój iPhone został zalany :

 • nie podłączaj pod ładowarkę
 • nie kładź na grzejniku, nie wkładaj do ryżu
 • Wyjmij Tackę sim 
 • Zanieś iPhone jak najszybciej do serwisu

Usługi:

 • Czyszczenie po zalaniu
 • Darmowa diagnoza
 • Naprawa po zalaniu
 • Naprawa Płyt głównych po zalaniu iPhone
 • Wymiana układu U2- 1610a1/1610a2/1610a3 po zalaniu

Serwis iPhone – Naprawa iPhone po zalaniu. Profesjonalny Serwis Sprzętu Apple. Oferujemy Państwu profesjonalną naprawa po zalaniu Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.  Zadzwoń do Nas. Naprawa zalanego iPhone Warszawa

Model Cena
Naprawa po zalaniu iPhone 5/5Cod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 5s/SEod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6Sod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6 Plusod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6s Plusod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 7od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 7 Plusod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8 Plusod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone Xod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone XSod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone XS Maxod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone XRod 100 zł

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone

Praga Południe

 • 790 343 000
 • serwis@serwis-iphone.com
 • ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa

 

Przynosząc nam jakiekolwiek urządzenie do naprawy, nawet te najdrobniejsze, zawsze otrzymujesz pokwitowanie na pozostawione u nas przedmioty wraz z opisem zlecenia, a w nim wstępną informację o kosztach i terminie naprawy.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt i magazyn części zamiennych. To gwarantuje skutecznej oraz szybko przeprowadzonej naprawy. Na koniec obowiązkowa diagnostyka i testy wszystkich komponentów! Jesteśmy nie autoryzowany serwis iPhone Warszawa, naprawa po zalaniu.

Serwis iPhone Warszawa

Naprawa iPhone Po Zalaniu

Każdemu może się zdarzyć, że jego iPhone zostanie narażony na kontakt z wodą bądź też z inną cieczą. Tego typu sytuacje mają przeważnie katastrofalne skutki, a naprawy smartfonów iPhone po zalaniu nie należą do najłatwiejszych. Decydująca w tym przypadku będzie Wasza szybka reakcja. Telefon należy w miarę możliwości szybko odłączyć od zasilania, a na pewno nie próbować używać. Z uwagi na fakt, że najważniejsze są pierwsze sekundy po wyjęciu telefonu z wody, należy jak najszybciej wyciągnąć baterię, kartę SIM oraz kartę pamięci.

Zalany iPhone

Nawet Jeżeli zdarzyło się nieumyślnie narazić telefon na zalanie, zamoczenie lub nawet niewielki kontakt z wodą warto przynieść telefon do naszego serwisu w celu sprawdzenia urządzenia. Przecież nawet najmniejsze zawilgocenie może doprowadzić do korozji płyty głównej oraz gniazdek, a także do odbarwień ekranu LCD. Nie musi oznaczać, że jest nie do uratowania, ale prowadzi to przeważnie do poważnych uszkodzeń. Nasz serwis sprawdzi Twój telefon bezpłatnie, więc nie musisz się martwić, że poniesiesz zbędne koszta, a to tym bardziej powinno skłonić Was jako użytkowników do szybkiego skorzystania z fachowej pomocy.

Pamiętajcie, że najważniejsza jest Wasza szybka reakcja i podjęcie odpowiednich działań. Przywracamy do życia większość telefonów po zalaniu, dokładnie wiemy co robić.

Dzięki naszej interwencji Twój iPhone znowu będzie działać. 

 • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
 • Wszystkie nasze naprawy są objęte 3 miesięczną gwarancja.