Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana klawiatury

Serwis Macbook

Serwis MacBook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana klawiatury Macbook Warszawa

Niedziałająca klawiatura w naszym urządzenie, to tak naprawdę brak możliwości korzystania z MacBooka. Większość z nas na co dzień z niej korzysta w pracy i w domu. Więc jeśli w MacBooku zepsuła się klawiatura, będzie nam zależeć na tym, aby jak najszybciej ją naprawić. Taką usługę możecie wykonać w Serwisie iPhone. My szybko pobędziemy się waszej usterki, a wy z całą pewnością będziecie zadowoleni z tego, w jaki sposób będzie działać wasze urządzenie.

Kiedy wymienić klawiaturę w urządzeniu?

Nasz MacBook będzie nas informował, gdy będzie dochodzić do różnych jego awarii. Uszkodzenie klawiatury możemy bardzo szybko zaobserwować. Więc kiedy należy zdecydować się na jej wymianę? Gdy nasze urządzenie samodzielnie pisze, bez naszej ingerencji. Kolejną sytuacją są wypadające klawisze. Gdy jeden z nich odpadnie, udajmy się do serwisu, w którym profesjonaliści pozbędą się naszego problemu. Tak samo, gdy klawisze albo cała klawiatura nie działa, powinniście oddać MacBooka do serwisu. Zdarza się również tak, że klawisze niepoprawnie reagują na nasze naciskanie np.: pojawiają się złe znaki na ekranie. Może również wystąpić sytuacja, w której przyciski będą się zacinać, a my nie będziemy mogli nic pisać. Bywa tak, że klawiatura, gdy będzie uszkodzona, zacznie piszczeć. Warto więc reagować na niepokojące odgłosy z naszego urządzenia.  Jeśli właśnie to zaobserwowałeś w swoim MacBooku, odwiedź nasz serwis. Szybko pozbędziemy się Twojego problemu.

Uszkodzona klawiatura – powody

Powodów uszkodzenia klawiatury w naszym MacBooku może być naprawdę wiele. Jedną z najczęściej występujących jest po prostu zalanie urządzenia. Ten wypadek powoduje bardzo wiele uszkodzeń w naszym urządzeniu i awaria klawiatury jest jednym z nich. Jednak nie każdy kontakt laptopa z cieczą może się tak skończyć. Jeśli szybko zareagujemy, jest szansa, że uszkodzenie będą zdecydowanie mniejsze. Dlatego urządzenie po zalaniu należy błyskawicznie wyłączyć, postawić do góry nogami, aby woda z niego się wylewała i oddać MacBooka do serwisu. Tak samo upadek laptopa może spowodować, że klawiatura nie będzie działać np.: odpadną z niej klawisze. Wtedy również, aby skutecznie pozbyć się usterki, należy udać się do naszego serwisu.

Inną sytuacją, która równie często powoduje uszkodzenia MacBooków, jest jego zabrudzenie. Podczas codziennego korzystania ze sprzętu, będzie się ono kurzyć. Jest to naturalne, ale właśnie tan brud sprawia, że różne podsystemy w naszym urządzeniu mogą przestać działać. Jeśli spożywamy posiłki przy komputerze albo stawiamy go na brudnym stole, okruszki szybko się do niego dostaną i spowodują wiele poważnych awarii. Należy dbać o czystość urządzenia i regularnie oddawać je do serwisu na oczyszczanie. Wtedy nasza klawiatura nie uszkodzi się z tego powodu.

Może zdarzyć się tak, że uszkodzenie klawiatury wcale nie oznacza jej awarii. Bardzo często, gdy płyta główna uległa uszkodzeniu, może dojść do tego, że nie będziemy mogli w łatwy sposób pisać na naszym urządzeniu. Jednak powód uszkodzenia zostanie poznany w serwisie, gdzie profesjonaliści sprawdzą, co się uszkodziło.

Naprawa klawiatury w Serwisie MacBook

Jeśli Twoja klawiatura nie działa poprawnie, odwiedź nasz serwis. My szybko pozbędziemy się Twojej usterki i odpowiednio naprawimy urządzenie. Każdą usługę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Tak jak wcześniej powiedzieliśmy jest to bardzo ważne, bo nie zawsze problemy z klawiaturą oznaczają jej awarię. Warto również powiedzieć, że diagnozę postawimy całkowicie za darmo. Gdy już będziemy wiedzieć, co się uszkodziło, przejdziemy do naprawy. Będzie ona zależeć od tego, jaką klawiaturę posiadacie. Dla nożycowej będziemy wykonywać inne naprawy niż motylkowej. Usługa zostanie wykonana naprawdę profesjonalnie. Nasi specjaliści wiedzą, co robić w takich sytuacjach, o czym sami się przekonacie. Wykonają oni usługę precyzyjnie i dokładnie, nie zapominając o żadnych szczegółach.

Otrzymacie od nas również gwarancję, jednak jesteśmy pewni, że nie będziecie musieli z niej korzystać. Oferujemy wam również usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Odwiedźcie nasz serwis i sami się o tym przekonajcie. Zapraszamy!

Cennik wymiany klawiatury Macbook