Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa Macbook po zalaniu

Serwis Macbook

Serwis Macbook zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa MacBooka po zalaniu

Jednym z najczęściej wydarzającym sie wypadkiem z udziałem naszych MacBooków jest ich zalanie. Pewnie większości z nas kiedyś coś wpadło do wanny, morza czy jeziora. Po takim wydarzeniu nasze urządzenie może się uszkodzić. W takiej sytuacji należy udać się do salonu, w którym profesjonaliści naprawią naszego laptopa. Serdecznie zapraszamy was do nas – Serwis iPhone! Z wielką radością wam pomożemy!

Co zrobić, gdy MacBook zostanie zalany?

Kluczem do uratowania MacBooka po jego zalaniu jest nasza szybka reakcja. W ten sposób może dojść do mniejszej ilości usterek, a jego naprawa będzie szybsza i będzie się bardziej opłacała. Co trzeba zrobić, aby po zalaniu uratować nasze urządzenie? Przede wszystkim, jak najszybciej wyciągnąć je z wody. Następnie musimy je wyłączyć, jeśli było włączone. Pod żadnym pozorem nie możemy go później włączać.  Może to spowodować zwarcie, a wtedy dojdzie do naprawdę poważnych usterek, których nie będzie się dało pozbyć. Nie możemy go również podłączać do zasilania. Będzie to miało taki sam efekt, jak włączenie MacBooka. Kolejnym krokiem jest postawienie laptopa do góry nogami. W ten sposób łatwo wydostanie się z niego woda, a więc nie spotka się ona z naszą płytą główną, której usterka może być niezwykle poważna dla naszego MacBooka. Tak laptopa należy zostawić na dwie doby. Warto również zadzwonić do serwisu, aby umówić się na naprawę urządzenia.

Czego nie robić po zalaniu MacBooka?

Wiemy, że wiele osób popełnia bardzo poważne błędy jeśli chodzi o reakcje na zalane urządzenie. Mowa tutaj o suszeniu MacBooka suszarką. Jest to niepoprawne zachowanie, którego należy się wystrzegać. Przede wszystkim w ten sposób nie osuszymy urządzenia, a raczej rozprowadzimy wodę po całym jego wnętrzu i dostanie się ona do innych części naszego laptopa, które w łatwy sposób będą mogły się wtedy uszkodzić. Dodatkowo suszarka może sprawić, że podsystemy naszego MacBooka się przegrzeją, a później zepsują, gdy zaczniemy korzystać z urządzenia. Właśnie dlatego nie należy suszyć laptopa suszarką. Wiele osób wkłada zalane sprzęty do ryżu. Ta czynność, w przeciwieństwie do wcześniejszej, nie zaszkodzi naszemu laptopowi. Jednak nie ma ona takiego zbawiennego działania, jak się wszędzie słyszy. Bardzo niewiele wody w ten sposób opuści naszego MacBooka. Lepiej posłużyć się naszą powyższą instrukcją i w ten sposób suszyć urządzenie. Prawidłowe osuszenia zostawcie profesjonalista, którzy wykonają to odpowiednio, a przede wszystkim całkowicie bezpiecznie dla waszego urządzenia.

Naprawa zalanego MacBooka w Serwisie iPhone

W naszym salonie naprawimy wasze urządzenie, które miało kontakt z wodą. Więc serdecznie zapraszamy was do naszego serwisu. Każdą naprawę, również tę po zalaniu, rozpoczynamy od postawienia diagnozy. W naszym salonie tę usługę wykonujemy za darmo! Dzięki niej dowiadujemy się, jaki sposób naprawy dobrać i co się uszkodziło. Jeśli urządzenie się zalało i nie ma żadnych uszkodzeń, decydujemy się na jego oczyszczanie. Robimy to specjalnymi środkami, które błyskawicznie pozbędą się wody z MacBooka. Natomiast jeśli wystąpiła jeszcze jakaś awaria, razem z wykonaniem oczyszczania urządzenia, naprawimy ją, aby sprzęt działał bez problemów. Oczywiście powiemy wam, na jaki sposób naprawy się zdecydowaliśmy. Po jej wykonaniu sprawdzamy, czy urządzenie działa poprawnie, jeśli tak to z radością je wam oddamy.

W naszym salonie wszystkie usługi są wykonywane bardzo błyskawicznie. Nie chcemy na długo zabierać waszego MacBooka, bo wiemy, że jest on wam potrzebny. Nasi specjaliści wykonają naprawę na bardzo wysokim poziomie. Mają oni bardzo duże doświadczenie i wiedzę, która pomaga im naprawiać wasze urządzenia profesjonalnie. Macie więc pewność, że MacBook, którego wam naprawimy, będzie się doskonale sprawdzać, a żadne usterki już się nie pojawią.

Dodatkowo na każdą usługę dostaniecie od nas gwarancję. Jednak nasi klienci nie muszą z niej często korzystać, bo sprzęt działa doskonale. Nasz serwis cechują również bardzo atrakcyjne ceny, o których sami się przekonacie, odwiedzając właśnie nasz punkt. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naszych usług. Zrobimy wszystko, aby tak właśnie było.

Serwis iPhone serdecznie was zaprasza!

Cennik naprawy zalanego Macbooka

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020