Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana układu ładowania U2

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana układu ładowania U2 w iPhonie

Brak możliwości naładowania naszego iPhona jest bardzo dużym problemem. Wtedy z zadowoleniem nie możemy korzystać z urządzenia. W takiej sytuacji musimy oddać nasz telefon do serwisu, w którym profesjonaliści pozbędą się usterki z naszego iPhona, a my znowu bez problemów będziemy mogli korzystać z urządzenia. Zapraszamy was do nas – Serwis iPhone! Z wielką radością wam pomożemy.

Powody uszkodzenia układu ładowania U2

Układ ładowania w naszym iPhonie z wielu powodów może się uszkodzić. Tym, który najczęściej przyczynia się do tej awarii, jest używanie nieoryginalnych akcesoriów np.: ładowarek lub słuchawek. Wielu posiadaczy iPhonów decyduje się na nie, ponieważ są tańsze od oryginalnych. Czy jednak powinna to być zaleta, która zachęci nad do takich zakupów? Oczywiście, że nie. Nieoryginalne akcesoria są niebezpieczne dla naszych urządzeń. W produktach przeznaczonych dla sprzętów Apple są odpowiednie zabezpieczenia, które sprawią, że w naszym iPhonie nie wystąpią żadne usterki.

Kolejnym powodem może być zalanie urządzenia. Woda źle wpływa na naszego iPhona i może właśnie spowodować, że nie będziemy mogli ładować urządzenia i ogólnie będzie źle ono działać. Ważna jest szybka reakcja, która może uratować naszego smartfona. W innym przypadku może dojść do poważnych usterek.

Bez znaczenia, jaki jest powód awarii waszego telefonu, nasza ekipa bez problemu poradzi sobie z tą usterką i naprawi wasze urządzenie. Odwiedźcie nas i sami się o tym przekonajcie.

Objawy uszkodzenia układu zasilania U2

Nasz iPhone będzie dawał nam sygnały, gdy będzie uszkodzony. Tak samo jest w przypadku awarii układu zasilania U2.

Objawy uszkodzenia układu zasilania U2

Objawy uszkodzenia układu zasilania U2

  • iPhone nie chce się włączyć,
  • Nie można zgrać danych z telefonu na komputer, używając kabla,
  • Urządzenie nie reaguje na ładowarkę,
  • Bateria w naszym urządzeniu bardzo szybko się rozładowuje,
  • Telefon szybko się nagrzewa.

Jeśli właśnie takie problemy zaobserwowałeś, musisz udać się do naszego serwisu. My szybko naprawimy Twój uszkodzony układ ładowania U2. Gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony z naszych usług. Zapraszamy!

Naprawa układu U2 w Serwisie iPhone

W naszym salonie wykonujemy wiele napraw i z wielką radością pomożemy pozbyć się awarii układu zasilania U2. Naszą usługę rozpoczniemy od postawienia diagnozy, a warto dodać, że jest ona w naszym serwisie darmowa. Następnie dobierzemy odpowiedni sposób naprawy i przejdziemy do działania. Błyskawicznie naprawimy wasze urządzenie. Zależy nam, abyście nie musieli długo czekać na otrzymacie swojego sprawnego iPhona. Z pewnością będziecie zadowoleni z naszych usług. Nasi profesjonaliści precyzyjnie naprawią wasz telefon i o żadnych powracających usterkach nie będzie mowy. Naprawę wykonamy w bardzo atrakcyjnej cenie, która nie będzie dla was obciążeniem. Serdecznie zapraszamy was do naszego serwisu, a jeśli macie jakieś pytania o naszych usługach, to z wielką przyjemnością na nie odpowiemy. Serwis iPhone zaprasza!

Cennik wymiany układu ładowania U2 iPhone

Model Cena
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 5/5C300 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 5s/SE350 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6350 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6S400 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6 Plus400 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6s Plus450 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 7500 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 7 Plus550 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 8550 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 8 Plus600 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone X900 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XS1200 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XS Max1300 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XR1300 zł