Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana układu Audio

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana układu audio

Niedziałający układ audio obecnie jest dużym problemem dla nas wszystkim. Teraz codziennością jest rozmawianie przez telefon, a uszkodzony iPhone może nie pozwalać nam wykonywać swoich obowiązków albo kontaktować się z bliskimi. Jeśli w Twoim urządzeniu uszkodził się właśnie układ audio, musisz odwiedzić nasz serwis. Bardzo szybko pozbędziemy się Twojego problemu.

Powody uszkodzenia układu audio

Ta usterka może się wydarzyć z wielu powodów. Jednym z nich jest zalanie urządzenia. W ten sposób dochodzi do różnych awarii. Ciecz bardzo źle wpływa na naszego iPhona i czasami może nawet nie być możliwości, aby urządzenie naprawić. Jednak jeśli szybko zareagujemy, nasz sprzęt będzie można odratować. Więc jak należy w takiej sytuacji postępować? Przede wszystkim wyłączyć telefon i go nie uruchamiać. Następnie należy udać się do serwisu, gdzie profesjonaliści naprawią urządzenie. Tak samo jest w przypadku uszkodzenia układu audio.

Również, gdy urządzenie nam upadnie, może dojść do awarii układu audio. Dlatego dbajmy o nasze urządzenie i bezpiecznie je przenośmy. Wtedy takie problemy, jak i wiele innych awarii, nie będą miały miejsca. Czasami iPhone może się uszkodzić przez wady fabryczne urządzenia. Chociaż to zdarza się zdecydowanie rzadziej, jednak nie jest niespotykane. Bez znaczenia co spowodowało uszkodzenie układu audio, odwiedźcie nasz serwis. My szybko pozbędziemy się Twojego problemu, a Ty znowu będziesz mógł bez problemów korzystać ze swojego urządzenia.

Objawy uszkodzenia układu audio

Bardzo szybko zauważymy, kiedy układ audio w naszym iPhonie się uszkodzi. Urządzanie będzie wysyłać nam o tym sygnały, a my nie będziemy mogli swobodnie z niego korzystać. Jakie objawy towarzyszą tej usterce? Oto one:

  • Możliwość włączenia trybu głośnomówiącego jest zablokowana,
  • Podczas rozmowy rozmówca was nie słyszy,
  • iPhone bardzo długo się włącza,
  • Siri nie wykrywa Twojego głosu,
  • Nie da się włączyć funkcji notatki głosowej,
  • Dotyk urządzenia działa ze znacznym opóźnieniem,
  • iTunes wykrywa nasze urządzenie, ale ekran iPhona pozostaje dalej zablokowany.

Jeśli właśnie te problemy zaobserwowałeś na swoim urządzeniu, musisz obowiązkowo odwiedzić nasz serwis. Z wielką przyjemnością pomożemy Ci pozbyć się uszkodzenia.

Naprawa układu audio w Serwisie iPhone

Do naszego salonu możesz przyjść, gdy w Twoim iPhonie nie będzie działał układ audio. Z wielką radością pozbędziemy się tej usterki. Na samym początku dowiemy się, co dokładnie się uszkodziło, aby wybrać odpowiedni sposób naprawy. Gwarantujemy wam, że będzie ona bardzo profesjonalnie wykonana, bo zrobią ją nasi profesjonaliści, którzy mają bardzo dużą wiedzę na ten temat. Precyzyjnie wymienią wasz układ audio, a iPhone będzie działał bez żadnych problemów. Błyskawicznie wykonamy tę naprawę, bo nie chcemy, abyście długo czekali na urządzenie. Teraz byłoby to dla was niezwykłą trudnością. Oczywiście wszystkie nasze usługi wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Odwiedź nasz salon i sam się o tym przekonaj.

Cennik wymiany układu Audio iPhone

Model Cena
Wymiana układu Audio iPhone 5/5C 300 zł
Wymiana układu baseband iPhone 5s/SE 350 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6 350 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6S 400 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6 Plus 400 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6s Plus 450 zł
Wymiana układu Audio iPhone 7 500 zł
Wymiana układu Audio iPhone 7 Plus 550 zł
Wymiana układu Audio iPhone 8 550 zł
Wymiana układu Audio iPhone 8 Plus 600 zł
Wymiana układu Audio iPhone X 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone XS 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone XS Max 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone XR 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone 11 900 zł
Wymiana układu Audio iPhone 11 Pro 1000 zł
Wymiana układu Audio iPhone 11 Pro Max 1000 zł
Wymiana układu Audio iPhone 12 1000 zł
Wymiana układu Audio iPhone 12 Pro MaX 1000 zł
Wymiana układu Audio iPhone 12 Pro 1000 zł