Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana szybki

Wymiana szybki iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana ekranu iPhone

Jedną z najczęściej występujących awarii we iPhonach jest uszkodzenie szybki. Pewnie każdemu z nas przynajmniej raz zdarzyło się dopuścić do takiej awarii. Wiele osób lekceważy to uszkodzenie i nie naprawia swojego urządzenia. Jest to ogromny błąd i warto zdecydować się na odwiedziny w odpowiednim salonie, w którym profesjonaliści naprawią urządzenie. Dlatego zapraszamy Cię do Serwis iPhone! Błyskawicznie wymienimy szybkę w Twoim iPhonie.

Dlaczego należy wymienić uszkodzoną szybkę w iPhonie?

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy wiele osób, których telefon ma uszkodzoną szybkę, nie naprawiają swojego uszkodzonego urządzenia. Jest to oczywiście błędne postepowanie. Zbita szybka w naszym smartfonie nie tylko powoduje, że korzystanie z urządzenia jest trudniejsze, ponieważ słabiej widzimy ekran. Przede wszystkim chroni ona naszego iPhona. Kiedy jest ona pęknięta, zdecydowanie szybciej do wnętrza telefonu dostanie się brud, który może spowodować wiele poważnych uszkodzeń. Tak samo jest w przypadku zalania smartfona. Wtedy przez szparki ciecz dostanie się do wnętrza naszego telefonu i może np.: zalać płytę główną, co jest naprawdę poważną usterką.

Uszkodzona szybka sprawia również, że telefon jest mniej odporny na obrażenia podczas upadków. Każde jego spotkanie z ziemią może spowodować kolejne usterki w szybce oraz innych częściach naszego urządzenia np.: w podzespołach, które znajdują się za ekranem urządzenia.

Uszkodzoną szybką możemy się również łatwo poranić. W szczególności, gdy cały czas odpadają z niej kolejne elementy. Oczywiście uszkodzona szybka wygląda również nieestetycznie, a nam może być przez nią trudniej korzystać z urządzenia. Dlatego warto zdecydować się na wymianę uszkodzonej szybki, aby wszelkie zagrożenia dla naszego iPhona szybko minęły.

Kiedy warto zdecydować się na wymianę szybki?

Wymienić szybkę powinniśmy wtedy, gdy pojawiają się na niej pierwsze uszkodzenia. Więc jeśli po upadku iPhona zauważyliśmy jakieś zarysowania, należy udać się do serwisu, aby profesjonaliści szybko pozbyli się problemu. Warto również wymienić szybkę w swoim iPhonie jeśli chcemy go sprzedać. Wtedy urządzenie będzie miało znacznie większą wartość, a nowy właściciel będzie miał pewność, że telefon będzie działać przez lata. Zazwyczaj z większą chęcią kupuje się smartfony, które nie mają uszkodzonej szybki. Nie zawsze każdemu chce się samemu ją wymienić. Z wielką przyjemnością wykonamy dla was tę usługę.

Wymiana szybki w serwisie iPhone

W naszym salonie wykonujemy wiele napraw dla wszystkich urządzeń Apple, a wymiana szybki to usługa, którą robimy codziennie. W Serwis iPhone używamy samych najlepszych części wymiennych. Szybka, którą założymy, będzie wspaniałej jakości, a Ty nawet nie zauważysz, że cokolwiek zostało wymieniane. Z pewnością dzięki tej usłudze wasz iPhone będzie działać zdecydowanie lepiej.

W naszym salonie bardzo szybko wykonamy dla was tę naprawę. Nie chcemy, abyście długo musieli funkcjonować bez urządzenia. Nawet tego samego dnia będziecie mogli od nas odebrać sprawne urządzenie. Jakość naszych usług jest bardzo wysoka, a zawdzięczamy to naszym specjalistom, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób wykonywać wszystkie naprawy. Mają oni doświadczenie, które sprawia, że wszystko jest wykonywane precyzyjnie. Wybierając nasz serwis, macie pewność, że urządzenie nie uszkodzi się przy pierwszej lepszej okazji. Zdecydowanie powinniście odwiedzić właśnie nas.

Oferujemy wam również bardzo atrakcyjne ceny. Doskonale oddają one precyzje wykonania usługi oraz jej profesjonalizm. Poza tym zawsze wykonamy darmową diagnozę waszego urządzenia, co może być dla was bardzo przydatne, gdy wystąpi jakaś inna usterka niż uszkodzona szybka.

Z wielką radością odpowiemy na wasze wszystkie pytania odnośnie naszych usług. Wesprzemy was i wszystko wytłumaczymy. Zależy nam, aby dla was wykonana usługa była opłacalna. Więc jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć, to śmiało pytajcie naszych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do serwisu iPhone.

Cennik wymiany szybki