Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana gniazda ładowania

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana gniazda ładowania w iPhonie

Problemy z ładowaniem iPhona są dla wszystkich bardzo uciążliwe i z pewnością każdy posiadacz tego smartfona chciałby się ich pozbyć. Właśnie dlatego zapraszamy was do nas – Serwis iPhone. Błyskawicznie naprawimy wasze urządzenie, a wy będziecie mogli nadal bez problemu z niego korzystać. Jesteście zainteresowani naszą ofertą? Zapraszamy do naszego salonu.

Powody uszkodzenia gniazda ładowania w iPhonie

Gniazdo ładowania w naszym urządzeniu może się uszkodzić z wielu powodów. Jednym z nich jest używanie nieoryginalnych ładowarek i słuchawek. One nie mają odpowiedniego zabezpieczenia, przez co łatwo może dojść do zwarcia, które sprawi, że gniazdo ładowania nie będzie sprawne. Z tego powodu należy korzystać tylko z oryginalnych akcesoriów. Dzięki temu zapobiegniemy usterce i nie będziemy musieli odwiedzać specjalistów z uszkodzonym telefonem.

Kolejną powodem uszkodzenia się gniazda ładowania w iPhonie może być dostanie się do niego wody lub piasku. Wszystkie zalania urządzenia albo jego upadek do płynów, mogą spowodować, że gniazdo ładowania nie będzie sprawnie działać. Tak samo piasek, którego bardzo trudno jest się pozbyć z urządzenia. Dlatego będąc na plaży, warto dbać o to, aby nasz iPhone nam nie upadł.

Upadek urządzenia również może być bardzo groźny dla gniazda ładowania. Może dojść do różnych pęknięć, które sprawią, że nie będziemy mogli ładować urządzenia. Jeśli masz ten problem, odwiedź nasz serwis. Z wielką radością pozbędziemy się Twojej usterki.

Objawy uszkodzenia gniazda ładowania w iPhonie

Kiedy gniazdo ładowania będzie uszkodzone, z pewnością urządzenie da nam o tym znać. Wtedy należy od razu udać się do salonu, aby jak najszybciej pozbyć się tej usterki.

Objawy uszkodzenia gniazda ładowania:

  • iPhonie nie chce się ładować,
  • Nie można podłączyć urządzenia z iTunes,
  • Nie da się przenieść danych na komputer za pomocą kabla,
  • iPhone zaczyna się ładować, tylko gdy dociśniemy kabel.

Są to najczęściej występujące objawy, których nie należy lekceważyć. Im szybciej oddacie nam swoje urządzenie, tym szybciej będziemy mogli je naprawić, a wy odzyskać sprawnego smartfona. Odwiedź nas serwis już dzisiaj!

Naprawa gniazda ładowania w Serwisie iPhone

W naszym salonie wykonujemy wiele napraw. Jedną z nich jest wymiana gniazda ładowania. Bardzo profesjonalnie podejdziemy do tej usterki. Na samym początku dowiemy, się co spowodowało uszkodzenie tej części, a następnie przejdziemy do pozbywania się jej. Dokładnie dobierzemy sposób naprawy, aby wasze urządzenie szybko wróciło do pełnej sprawności. Naprawa będzie wykonana na bardzo wysokim poziomie, a wy z pewnością będziecie z niej zadowoleni. Wasz telefon będzie działać doskonale. Oferujemy wam również bardzo atrakcyjne ceny, które nie będą dla was obciążeniem. Dodatkowo dostaniecie od nas gwarancję na naprawę, chociaż jesteśmy pewni, że nie będziecie musieli jej używać.

Serdecznie zapraszam Was do naszego serwisu. Z wielką radością wykonamy dla was naprawę gniazda ładowania. Musicie nas odwiedzić.

Cennik wymiany gniazda ładowania