Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana baterii

Wymiana baterii w iPhone Warszawa

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wymiana baterii iPhone

Szybko rozładowujący się smartfon to problem dla każdego z nas. Jest to bardzo uciążliwe, bo czasami trzeba ładować iPhona kilka razy dziennie. Z tego powodu warto się zdecydować na wymianę baterii w urządzeniu, jeśli przestaje ono poprawnie funkcjonować. Takie rozwiązanie daje wiele korzyści, dlatego zachęcamy was do skorzystania z niego. Zapraszamy do Serwis iPhone, w którym szybko wymienimy baterię w waszym urządzeniu.

Przyczyny uszkodzenia baterii w iPhonie

Uszkodzona bateria, która nie działa poprawnie jest zmorą dla każdego posiadacza iPhona. Dlatego warto udać się na jej wymianę. Bateria może się uszkodzić z wielu powodów. Pierwszym z nich jest zwyczajne używanie urządzenia. Im dłużej je posiadamy i częściej z niego korzystamy, tym bateria będzie się bardziej zużywać, a my będziemy w końcu musieli ją wymienić. Jest to całkowicie naturalnie i zdarza się w każdym urządzeniu. Inną sytuacją jest zbyt długie przebywanie telefonu w bardzo wysokich temperaturach. Wtedy łatwo może dojść do zagazowania baterii, a wtedy nie będzie ona poprawnie działać.

Bateria w naszym iPhonie może również się uszkodzić przez złe ładowanie urządzenia. Przede wszystkim nie powinniśmy korzystać z nieoryginalnych ładowarek. Mogą one zepsuć nasze urządzenie. Po drugie wielu użytkowników ładuje swój telefon do pełna i całkowicie go rozładowuje. Jest to błąd. W naszym iPhonie akumulator jest litowo-jonowy i nie można tak z nim postępować. Należy podłączyć go do ładowania, gdy wskaźnik pokazuje 20% naładowanej baterii, a odłączyć, gdy urządzenie naładuje się do 80%. Dzięki temu bateria w iPhonie będzie działać zdecydowanie dłużej, a my nie będziemy musieli szybko jej wymieniać.

Kiedy należy wymienić baterię w iPhonie?

Oczywiście każda bateria ma ograniczoną żywotność. Przyjmuje się, że będzie ona działać sprawnie przez 300 cykli ładowania urządzenia. 1 cykl to pełne naładowanie iPhona. Co sprawia, że po około roku powinniśmy wymienić baterię, aby znowu magazynowała ona odpowiednią ilość energii, a nasze urządzenie nie musiało być ładowane co chwilę. Im dłużej będziemy korzystać z telefonu na starej baterii, tym będzie ona mniej wydajna. Może zdarzyć się również tak, że urządzenie da nam znać, że należy wymienić baterię. Wtedy musimy natychmiast udać się do serwisu, aby specjaliści wykonali tę naprawę.

Objawy uszkodzenia baterii w iPhonie

Oczywiście objawy uszkodzonej baterii w naszym smartfonie od razu zauważymy. Przede wszystkim będzie ono krócej działało, a my będziemy musieli je częściej ładować. Czasami akumulator może sygnalizować swoje uszkodzenie przez to, że napuchnął. Tego nie da się nie zauważyć. Są jednak objawy, które możemy lekceważyć, bo nie są one takie jasne, jak częste rozładowywanie się telefonu. Przede wszystkim jest to nadmierne nagrzewanie się urządzenia, a gdy jest ono podłączone do ładowania może nagrzewać się tylko tylna część naszego iPhona. Akumulator należy również wymienić, gdy telefon sam wyłącza się podczas zimnych temperatur, a urządzenie pokazuje błędny poziom naładowania baterii.

Wymiana baterii Serwis iPhone

W naszym salonie błyskawicznie wykonamy wymianę baterii. Zrobimy to nawet w 60 minut. Więc będziecie mogli iść na spacer albo na kawę, a w drodze powrotnej odebrać sprawne urządzenie. Warto również dodać, że wymiana baterii w naszym salonie nie jest droga. Jej cena jest bardzo przestępna, więc zdecydowanie opłaca się wykonanie tej usługi. Nie będziemy wtedy musieli się martwić, że w każdym momencie nasz iPhone może się rozładować. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z tej usługi, a wasze urządzenie będzie jeszcze długo sprawnie działać. Nasi specjaliści precyzyjnie wykonają wymianę baterii.

Jeśli będziecie zadowoleni również innymi usługami, to również musicie nad odwiedzić. Naprawimy każde urządzenie Apple. Dzięki doświadczeniu naszej ekipy usługi, które wykonujemy, są na bardzo wysokim poziomie, co sprawi, że wasze urządzenia będą działać jeszcze latami. Zdecydowanie musicie odwiedzić nasz serwis.

Zapraszamy do Serwis iPhone!

Cennik wymiany baterii iPhone