Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa płyty głównej

Naprawa płyty głównej iPhone Warszawa

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Naprawa płyty głównej w iPhonie

Płyta główna to serce naszego urządzenia. Gdy przestaje ono działać, zazwyczaj nie możemy korzystać z iPhona. Wtedy musimy udać się do serwisu, w którym profesjonaliści naprawią naszego smartfona. Jeśli właśnie w takim jesteście położeniu, to serdecznie zapraszamy was do nas – Serwis iPhone. Szybko i profesjonalnie naprawimy wasze urządzenie, a wasz iPhone będzie działał jak nowy.

Powody uszkodzenia się płyty głównej

Jest bardzo wiele powodów, które mogły sprawić, że płyta główna w naszym iPhonie nie działa poprawnie. Pierwszym z nich jest zalanie urządzenia. Oczywiście nie każdy kontakt smartfona z wodą musi zakończyć się uszkodzeniem tej części. Zazwyczaj jest tak, gdy nie zareagowaliśmy dostatecznie szybko, kiedy nasz telefon wpadł do wody. Albo, co gorsze, korzystaliśmy z urządzenia po zalaniu, a nie oddaliśmy go od razu do serwisu. Jeśli odpowiednio zareagujemy po kontakcie iPhona z cieczą, płyta główna może się nie uszkodzić.

Kolejnym powodem jest upadek iPhona. Wcale nie musi to być upadek z dużej wysokości. Czasami urządzenie może spaść nam ze stołu lub łóżka i wtedy się uszkodzić. Po takim wydarzeniu płyta główna może się zepsuć. Mogą wystąpić różne pęknięcia, które sprawią, że nie będzie można korzystać dalej z urządzenia.

Bardzo częstym błędem, który popełniają użytkownicy iPhonów, jest używanie nieoryginalnych akcesoriów. Właśnie to może spowodować, że płyta główna przestanie działać. Warto więc zdecydować się na zakupienie oryginalnych ładowarek i słuchawek do iPhonów. Są one odpowiednio zabezpieczone, przez co nie będziemy mieli nigdy sytuacji, w której nasze urządzenie zepsuje się z powodu złych akcesoriów.

Są również powody zepsucia się płyty głównej, które nie zależą od naszego funkcjonowania. Taka usterka może wystąpić, gdy w przeszłości naprawa urządzenia została źle wykonana. Dlatego zachęcamy was do odwiedzania właśnie naszego salonu, aby naprawiać iPhony. Będziecie mieć pewność, że telefon będzie doskonale działać. Kolejną sytuacją jest uszkodzenie innych podzespołów w naszym smartfonie. Jeśli zlekceważymy takie awarie, to może właśnie dojść do zepsucia się płyty głównej.

Objawy uszkodzenia się płyty głównej w naszym urządzeniu

Nie zawsze jest tak, że uszkodzenie płyty głównej będziemy mogli zauważyć. Ta usterka charakteryzuje się tym, że często iPhone nadal działa, jednak nie jest to takie sprawne jak kiedyś. Przez to wielu użytkowników może lekceważyć objawy, które wysyła nam telefon. Z tego powodu zachęcamy was do zapoznania się z nimi, aby szybko poddać smartfona odpowiedniej naprawie.

Objawy uszkodzenia iPhonów:

  • Gdy podłączymy iPhona do ładowania, nie pokazuje się komunikat, o tym, że urządzenie się ładuje,
  • iPhone bardzo szybko się grzeje,
  • Problemy z łączeniem się Wi-Fi i Bluetooth,
  • Urządzenie się zawiesza,
  • Występują błędy aplikacji,
  • Mikrofon i głośnik nie działają prawidłowo,
  • Urządzenie z łatwością gubi zasięg,
  • Aparat i kamera nie działają w prawidłowo.

Jeśli właśnie te objawy zaobserwowałeś w swoim urządzeniu, musisz odwiedzić nasz Serwis iPhone. Szybko pozbędziemy się awarii w Twoim smartfonie, a Ty znowu będziesz mógł bez problemów korzystać z iPhona.

Naprawa płyty głównej w Serwisie iPhone

W naszym salonie wykonujemy wiele napraw. Podejmiemy się pozbycia nawet najtrudniejszych usterek. Bez problemu naprawimy waszą płytę główną. Pomoc wam będzie dla nas samą przyjemnością. Na samym początku wykonywania usługi będziemy musieli postawić diagnozę, aby wiedzieć, w jaki sposób naprawić telefon. Warto dodać, że zrobimy to dla was całkowicie darmowo. Gdy już dowiemy się, czemu płyta główna przestała działać, przechodzimy do pozbywania się problemu. Czasami będziemy musieli wymienić płytę główną, a innym razem ją naprawić. Może być również potrzeba zreperowania innych podzespołów. Z pewnością naprawimy wasze urządzenie i będziecie z naszych usług zadowoleni. Odwiedźcie nasz serwis i sami się o tym przekonajcie!

W naszym salonie pracują sami profesjonaliści, którzy odpowiednio wykonają dla was naprawę. Dzięki nim usługi będą wykonywane na bardzo wysokim poziomie, a urządzenie, które wam oddamy, będzie doskonale działać. Oczywiście nasze usługi wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy was do naszego salonu!

Cennik naprawy płyty głównej iPhone

Model Cena
Naprawa płyty głównej iPhone 5/5Cod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 5s/SEod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6Sod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 6s Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 7od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 7 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 8od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 8 Plusod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone Xod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XSod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XS Maxod 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone XRod 100 zł