Adres serwisu

Tel. 506 280 670
Email: biuro@serwis-iphone.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Serwis iPad

Serwis iPad

Serwis iPad zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

ul. Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

YOUTUBE

Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Sprawdź kanał na YouTube

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Serwis iPad

Twój iPad nie działa tak, jak powinien? Zacina się albo jakaś jego część się uszkodziła? Jeśli tak, to musisz odwiedzić nasz Serwis iPhone. W naszym salonie pozbędziemy się każdej awarii Twojego iPada, nawet jeśli w innych miejscach uznawano, że jest ona zbyt skomplikowana. Jeśli poszukujecie odpowiedniego serwisu, to dobrze trafiliście. Serdecznie zapraszamy do nas!

Jakie naprawy wykonujemy?

W naszym salonie zajmiemy się wszystkimi usterkami waszych urządzeń. Dla nas nie ma znaczenia co się zepsuło, my sobie z tym poradzimy, a przede wszystkim raz na zawsze rozwiążemy wasz problem. Możecie być pewni, że nie zostawimy was bez wsparcia, a problem, z którym do nas przyjdziecie, szybko zostanie zażegnany. Nasza kompleksowa oferta usług odpowie na potrzeby wszystkich.

W naszym salonie wykonujemy następujące usługi:

 • Wymianę baterii,
 • Wymiana szybki,
 • Wymiana dotyku,
 • Wymiana wyświetlacza LCD,
 • Wymiana gniazda ładowania,
 • Naprawa anteny wi-fi, bluetooth, GSM, GPS,
 • Wymiana przycisku home.

Są to usługi, które wykonujemy najczęściej, a do ich grona dołącza jeszcze wiele innych, które są potrzebne, aby naprawić wasze urządzenie. Jeśli jesteście zainteresowani, którymś świadczeniem, to musicie nas odwiedzić. Jeśli macie jakieś pytania, odnośnie naszych usług, to serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Szybko odpowiemy i rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jak wygląda naprawa w naszym salonie?

W naszym salonie każdą naprawę rozpoczynamy od postawienia diagnozy. Co ważne wykonujemy ją całkowicie za darmo i nie jest ona w żaden sposób zobowiązująca. Zawsze do stwierdzenia co się zepsuło w waszym urządzeniu, przydatne są dla nas wasze uwagi o stanie iPada albo o sytuacji, która sprawiła, że nie działa on poprawnie. Gdy już dowiemy się, co się uszkodziło, przechodzimy do naprawy, która jest dostosowana do problemu. Po niej dokładnie sprawdzamy, czy urządzenie działa, tak jak powinno. Jeśli tak, to będziecie mogli je od nas odebrać. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naprawy w naszym serwisie. Dzięki nam wasz iPad będzie działał doskonale. Jeśli macie jakieś pytania, to z wielką przyjemnością na nie odpowiemy. Możemy wam również powiedzieć, jak będzie wyglądać naprawa usterki. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich do Serwisu iPhone, w którym profesjonalnie naprawimy Twojego iPada.

O Serwisie iPad Warszawa

Nasz serwis jest zdecydowanym liderem na rynku. Zawdzięczamy to doskonałym profesjonalistom, którzy pracują w naszym salonie. Dzięki nim wszystkie usługi są na najwyższym poziomie, a wasz sprzęt będzie jeszcze długo działał bez żadnych awarii. Ekipa jest odpowiednio przeszkolona, więc poradzą sobie z każdą usterką, która wam się wydarzyła. Mają również duże doświadczenie, co sprawia, że żadna sytuacja ich nie zaskoczy i lepiej wykonują swoją pracę. Jesteśmy pewni, że będziecie zachwyceni z jakości wykonanej przez nas naprawy.

Naprawiamy wszystkie produkty Apple. Dla nas nie jest istotne, kiedy dany model iPada miał swoją premierę. My i tak go naprawimy, abyście jak najdłużej mogli się z niego cieszyć.

Naprawimy następujące modele iPad:

 • iPad, 
 • iPad 2, 
 • iPad 3, 
 • iPad 3G, 
 • iPad 4, 
 • iPad Mini, 
 • iPad Mini 2, 
 • iPad Mini 3, 
 • iPad Mini 4, 
 • iPad Air, 
 • iPad Air 2, 
 • iPad Pro.

Nie musisz się wiec obawiać, że nie pomożemy Ci z Twoim problemem. Jeśli jakiś z powyższych iPad nie działa poprawnie, po naszej wizycie będzie pracował tak, jakby właśnie wyszedł z salonu.

W Serwisie iPad wszystkie usługi wykonujemy błyskawicznie. Już po dwóch dniach będziecie mogli od nas odebrać swoje sprawne urządzenie. Nie chcemy, abyście na długo się z nim rozstawali. Oferujemy wam również bardzo atrakcyjne ceny, które oddają profesjonalizm naszych usług, ale nie będą dla was obciążeniem finansowym. Oczywiście dostaniecie od nas również gwarancję na każdą usterkę. Jednak, tak samo jak wielu naszych klientów, nie będziecie musieli z niej korzystać. iPad będzie działał znakomicie! Odwiedź nas i sam się o tym przekonaj.

Cennik wymiany baterii iPad

Serwis iPad

iPady to jedne z tych urządzeń, które cieszą się na rynku bardzo dużą popularnością. Choć od ich pojawienia minęło już ponad osiem lat to nadal są jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń dotykowych o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki nim możemy oglądać zdjęcia i filmy, mamy dostęp do przeglądarki internetowej, możemy używać go kompatybilnie z aplikacjami App Store dla iPodów i iPhonów. Jak każde jednak urządzenie tak również i iPady ulegają awariom czy uszkodzeniom. W takich sytuacjach serwis iPad to najlepsze, na co możemy postawić, aby nasz niezawodny jak dotąd sprzęt nadal spełniał swoje zadania i role.

Cennik wymiany szybki iPad