Adres serwisu

Grochowska 239
04-001 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Serwis

Wykfalifikowani Pracownicy

Nasz zespół poradzi sobie z twoim problemem.

Szybka Naprawa

Wymiana prosta naprawa urządzenia Apple trwa zaledwie 30 minut.

Zaawansowany Sprzęt

Korzystamy z najnowszych i najlepszych technologi na rynku.

12 Lat Doświadczenia

Nasza Firma ma 12 lat doświadczenia w naprawie sprzętu Apple.

SERWIS IPHONE

Serwis iPhone

Serwis iPhone zajmuje się profesjonalną, pogwarancyjną naprawą urządzeń Apple. O naszej rzetelności świadczą opinie zadowolonych klientów. Nasz oddział znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Grochowskiej 239. Łatwo nas znajdziecie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego, aby uniknąć zbędnego czekania w oddziale.

Adres serwisu

Białostocka 5/LOK. U4
03-741 Warszawa

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 18.00
Sob. 11.00 - 15.00

Wybierz urządzenie do naprawy

Serwis iPhone

Naprawimy twojego iPhona tak żeby działał jak nowy.

Serwis iPad

Sprawdź możliwości Naprawy swojego iPada!

Serwis MacBook

Potrzebujesz szybko Naprawić swojego MacBooka? Przyjdź do Nas!

Serwis iMac

Twój iMac nie działa i nie wiesz co robić? Sprawdź możliwość Naprawy!

Jak przedłużyć życie iPhone?

Wśród wielu innych smartphonów applowski iPhone wyróżnia się na wiele sposobów. Chociażby faktem, że w porównaniu z innymi markami znacznie dłużej nadaje się do użytku. Dlaczego warto z niego korzystać i jak przedłużyć czas, przez który będzie Ci służyć?

Główne zalety iPhone

Prawdziwe różnice pomiędzy iPhone’ami a innymi telefonami widać dopiero, gdy zacznie się z nich korzystać. Bardzo szybko okazuje się, że choć interfejs różni się od tego, do którego można było się przyzwyczaić korzystając z urządzeń opartych na systemie Android, szybko można do niego nawyknąć. Ba, sterowanie iPhonem szybko okazuje się bardzo intuicyjne. Nie to jednak przesądza o jakości tego sprzętu. Jak się okazuje, telefony od Apple cechują się doskonałą obsługa multimediów, zarówno pod względem sposobu wyświetlania kolorów, jak i jakością odtwarzanego dźwięku. Jest jednak jeszcze jedna, bardzo istotna zaleta smartphonów opartych na systemie iOS. Urządzenia pracujące pod kontrolą Androida z czasem zaczynają spowalniać swoją pracę, zwłaszcza po zainstalowaniu większej liczby aplikacji. Pod tym względem iPhone’y okazują się znacznie lepsze, pracując płynnie nawet po dwóch latach. żywotność iphone

Niech iPhone żyje jak najdłużej

Niestety, choć system zainstalowany na iPhone’ach jest odporny na „zaśmiecanie” przez aplikacje, to już sam sprzęt może ulec przypadkowym uszkodzeniom. Na szczęście istnieją wyspecjalizowane punkty, w których można dokonać reperacji takich urządzeń. Zazwyczaj serwis iPhone, Warszawa posiada ich kilka, posiada u siebie zestaw części wymiennych, a pracujący na miejscu personel doskonale wie, w jaki sposób dokonać diagnostyki podzespołów i wymienić uszkodzone elementy. Serwisy zajmują się nie tylko samą elektroniką, ale i bardziej prozaicznymi sprawami, jak na przykład pęknięty wyświetlacz. W praktyce wymiana szybki iPhone w jednym z takich punktów przebiega szybko, a koszt takiego działania jest bardzo niski. Co najważniejsze, dzięki tego typu prostym naprawom, iPhone może służyć przez naprawdę wiele lat.

Najczęstsze usterki iPhone

Mimo że telefony od Apple są jednymi z najbardziej pożądanych na świecie, to nie są pozbawione wad. Każdy z modeli miał mniejsze lub większe mankamenty, które niekoniecznie musiały się ujawniać, ale występowały dość często podczas użytkowania. Poniżej zebraliśmy listę najczęstszych usterek, które powtarzały się w poszczególnych modelach iPhone. Wymieniliśmy również kilka takich, które nie wynikają z winy producenta, ale z nimi równie często użytkownicy zgłaszają się do serwisów.

Wady płyt głównych

Niektórzy posiadacze iPhone skarżą się na problemy z działaniem telefonu, wynikające z usterki płyty głównej. Najczęściej była to wada fabryczna lub wadliwe oprogramowanie. Niestety, w pierwszym przypadku ratował tylko serwis iphone i wymiana podzespołu, natomiast w drugim wystarczyły aktualizacje oprogramowania udostępniane przez Apple.

Problemy z baterią

Niemalże przy kolejnych odsłonach iPhone użytkownicy donoszą o problemach z baterią. Szczególnie dokuczliwe było to w modelach 5 i 6, gdzie baterie nie ładowały się prawidłowo, po czym ekspresowo rozładowywały. Innym problemem, który także był powiązany z baterią, było samoczynne wyłączanie się urządzenia. Jeśli po zakupie iPhone zaobserwujesz podobne objawy również u siebie, to sprawdź, czy przypadkiem Twój smartfon nie należy do wadliwej serii. Jeśli tak, to możesz zgłosić się na darmową wymianę baterii. Niemniej, jeśli iPhone nie znajduje się na tej liście, to wtedy za wymianę baterii musisz zapłacić z własnej kieszeni.